Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamiféle bizsunak használ a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiféle bizsunak használ a lány? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer esett az eset, hogy azt mondtam neki, hogy hadd öleljelek meg, hátha szerencsét hozok jó karma meg egyebek... És megöleltem... És valami nem tudom, megyei bajnokságot megnyert...


Le se szar, amúgy, de amikor verseny van, elkezd flörtölni velem, minden egyes alkalommal... Ölembe ül, simogat, minden... És ezt valami beteg babonából csinálja, múltkor mondta, hogy nyúljak nyugodtan a pólója alá, hogy érezzem milyen hasizma van...


Aztán vége lett a versenynek, szinte nem is köszönt...


2023. márc. 11. 22:21
 1/9 hungarikum_202 ***** válasza:
91%
Szerintem gond van a toronyban a lánynál. Aztál lehet ez a normális viselkedés 2023-ban.
2023. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most megint lesz egy verseny, és küldött egy ilyen privát TikTok videót, amiben valami dal van, hogy akár meg is halna értem... De annyira átlátszó... Szörnyen átlátszó...
2023. márc. 11. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami beteges babonára tippelnék, más logikus magyarázatot nem látok.
2023. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hungarikum_202 ***** válasza:
76%

Amúgy meg ha nem tetszik, hogy mondhatni kihasznál, akkor először szólj neki, hogy ez így nem okés, fejezze be.

Ha ezután is folytatja a lököttségét, akkor nemes egyszerűséggel lökd ki az öledből, ha simogatni akar, akkor csavard ki az újjait (hisz elvileg nemi egyenlőség van), szóval (törvényes keretek között) nyugodtan alkalmazz fizikai ellenállást. A lényeg, hogy állítsd le e tekintetben.

2023. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura a csaj. Lehet jobban jársz, ha inkább elkerülöd.
2023. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nevezd sok versenyre 🤣


Amúgy fura babona,lehet te vagy a szerencsehozó talizmánja


Csak játszik veled vagy őrült

2023. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Az egyik verseny előtt megpróbálhatsz tovább is menni ennél, hátha legalább neked is lesz valami jó ebben.

Persze ha ez nem pálya neked, akkor ne csináld.

2023. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
van az a film - A kabalapasi - Ashton Kutcherrel. Nézd meg
2023. márc. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Lényegében kabala vagy a számára.
2023. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!