Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Valamiféle...

Ez mitől lehet? Valamiféle betegség ez?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és úgy vettem észre, hogy a 13-16 éves korosztályú lányokkal elég jól kijövök. De csak beszélgetni és online, ne gondoljatok többre. És van egy lány, akihez nagyon ragaszkodok, pedig elég sok ideje nem beszéltünk és próbálok erőt gyűjteni, hogy írjak (ez a nagyon kevés önbizalom miatt van, nem merek alapból akárkinek írni)... És próbáltam már elfelejteni, de valahogyan nem ment, pedig tudom, hogy kellene. É vagy 2-3 alkalommal majdnem sikerült az érzelmeimből kiszednem, de aztán mindig visszatért...

2015. dec. 31. 02:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és akikkel kijövök, azok komolyabb lányok 13-16 évesek, akikkel a magam módján el tudok hülyülni, de egyben komolyan is tudok beszélni.
2015. dec. 31. 02:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha próbálod elfelejteni, nem fog menni. Nem is kell elfelejtened, ez így rendben is van. Sokan vagyunk ezzel így, de hagyni kell, hogy az élet ezt megoldja.

Ha ez hozzá tartozik az életedhez, akkor ki sem fogod tudni kerülni, ha meg nem, akkor az idő szépen mindent meg fog oldani ezzel kapcsolatban.


A lányok 16éves kor után "bolondulnak" meg, nagyon zavarosak és kiszámíthatatlanok. Kb. olyan 25-28 éves kor után "komolyodnak" meg, na ekkortól kezdve lehet ismét normális kapcsolatot tartani velük, akár barátságot is.

2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!