Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a létező tragikomédia?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a létező tragikomédia? Mindig elkerüljük egymást a lánnyal...

Figyelt kérdés
Van, mikor lájvolna, épp dolgom van, van, mikor találkoznánk, és akkor a busz lerobban, van, mikor ráérne, és beteg leszek 39 fokos lázzal, van, mikor ő lesz beteg, és mindig, mindig, mindig közbejön valami, nem lehet, hogy ilyen sok szar összejöjjön. Ez rossz karma, vagy mi?
2023. ápr. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Balszerencse, de próbálkozni kell, egyszer sikerülni fog.
2023. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek kitartóak, előbb utóbb sikerülni fog. De az is lehet, hogy ez egy jel, hogy nem kéne. Ki tudja... Azért sok szerencsét!
2023. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem is van majdnem egy ilyen. Mindig akkor jönne velem össze amikor sehogy nem lehet megoldani…mármint a csaj. Amikor magabiztos vagyok minden okés akkor meg szarik rám…nekem ilyen jelek nincsenek, de van ez…vicc az egész.


Amúgy le kell beszélni egy randit..csak nem esik rád ez miatt egy busz (bár ki tudja a mai világban) meg konkrétan ezt is elmondhatod neki amit ide le írtál es hogy ezért akarsz randizni…már megvan legalább a szöveg

2023. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Mi is nagyon sokáig így jártunk a barátommal. Sőt, a mai napig sok ilyen van... Az első komolyabb randinkra anyukám vitt volna, hogy ne buszozzak a hidegben. Aznap, 30 év után, életében először ütközött - szerencsére csak egy tűzcsappal, de az is épp elég volt. 1 hónap járás után monós lett (avagy mononukleózis), egész hónapban nem láttam, mert végig az ágyat nyomta. Amikor meg végre meggyógyult, pont a szülinapjára, én estem ágynak. És ez csak 2 hónap volt, napestig sorolhatnám az ilyen balszerencséket. Hasmenéstől elkezdve agyrázkódáson át minden volt... Mégis megvagyunk, igyekeztünk nevetni ezeken, meg mondogattuk, hogy ha ezeket kibírjuk, akkor bármit.


Ha ezeken kívül nincs más gond, ennyi nem fog az utatokba állni. :)

Kitartást!

2023. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez mind kb. csak kifogásnak hangzik a részetekről :D életnek hívják, oldjátok meg.
2023. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!