Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöjjek össze egy lánnyal, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze egy lánnyal, aki elveszítette a kutyáját?

Figyelt kérdés
Tudom, bagatell kérdés, de elveszítette a kutyáját, és nem is érdekli, hogy mi van vele, holott előtte ölelgette, puszilgatta... Ez így nekem nagyon ellenszenves. Olyan, mintha addig jó lett volna, amíg ott van, de most már, hogy nincs, lexarja. Szenvtelennek tűnik. Érzelemmentesnek. Ez elbizonytalanított.
2023. ápr. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Inkább ne, jobb is ha megszabadul tőled is
2023. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Kit érdekel a kutya.

Nekem bejönne

2023. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem romlott már meg barátságom amiatt, hogy nagyon ellenszenves volt számomra, ahogy az illető a macskájával bánt. Ez sokat elmond egy emberről, úgyhogy ha nem vagy különösebben szerelmes, akkor keress inkább egy kevésbé pszichopata teremtést.
2023. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Én is ilyen vagyok.
2023. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Mint a lány, vagy mint én?
2023. máj. 1. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy talán elnyomja magában a fájdalmát? Attól, hogy nem a neten éli ki és a valóságban sem mutatja a szomorúságát, még simán lehet, hogy nagyon maga alatt van.
2023. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem érdekli, ahogy #3-as is írta, sok mindent elmond az emberről.


Ha van egy állatod, jobb esetben azért van, mert akartad és szereted is. Ha elvesztetted és mondjuk önhibádból, akkor ne tarts háziállatot.

2023. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!