Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan lányok aki már 12-èves korábban elveszítette szüzességét?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is ilyen, nem ez a követendő példa.
2023. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A 24.hu tegnap posztolt egy cikket, ahol a lányt aki pont 12 éves az apja, bátyja, meg egy ismerős is megerőszakolt folyamatosan…akkor szerinted nincsenek?


Amúgy meg én nekem gyerekkoromban is volt olyan aki már önszántából ilyenkor is le feküdt valakivel (igaz nagyon kevés) max 2 leányka.

2023. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos van.:/
2023. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%

Személyesen kettő olyan lányról tudok, akik 13 évesen csinálták először. Azóta is óriási ribizlik, pedig már 30 körül járnak.

Volt tavaly egy 24 éves srác munkatársam, aki állítása szerint 12 éves korában csinálta először egy volt "osztálytársnőjével", de szerintem igazából csak kamuzott a gyerek, mert én úgy gondolom, hogy életében nem volt még köze a női nemhez. :)

2023. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is a szűzességét, pasijuk volt már ennyi idősen. (Vagy vágynak rá titokban)
2023. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hajjajjj, de mennyi! TANÁR és NŐ egyben az az ismerősöm, aki egy ilyen 13 éves lány + 40-es pasi sztorira ennyit mondott.: "Biztos a kis kurv* is akarta."
2023. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen van, de alapvetően nem baj, ha védekezik és olyannal csinálja, akit szeret, nem értem miért kell egy fiatalabbat lenézni meg elítélni egy olyan dologért, ami tök természetes és szaporodástanilag normálisnak mondható. Biológiailag sok esetben egyébként még egy 25 évesnek is korai lehet, mégis csinálják sokan, mert ott az óvszer és senkinek semmi baja vele. Magánügy.
2023. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Az biztos, hogy sok kiscsaj mutogatja mellét online 12 éves kortól.
2023. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan vannak ilyen lányok.Nem követendő példa az biztos.Már csak abból indulok ki,hogy a buszon fültanúja voltam ahogy 4 gyerek akik kb 12-13 évesek voltak beszélgettek és részletezték ki mit fog a pasijával csinálni.Azt hittem le fogok esni a székről.Én ennyi évesen nem ezeken agyaltam.
2023. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
9: mondj egy pár példát.
2023. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!