Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk fiúként hogy szerezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúként hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

#görlfrend
2023. máj. 1. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

ha ennyire félénk vagy, akkor írj rá közösségi oldalon.

A lányok inkább a magabiztos srácokat szeretnek, élőben szeretnek jobban megismerni...

2023. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez szokásosan az a kérdés, aminek semmi értelme. Kapod a hasznos dolgokat, de te direkt provokálod az embereket...
2023. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Amíg beszari vagy, nem lesz senkid. Növessz tököt, s menj oda a nőkhöz. Ennyi. Sok sikert!
2023. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"

ha ennyire félénk vagy, akkor írj rá közösségi oldalon."


ott vissza se írnak vagy letiltanak.... vagy ha vissza is ír akkor elküld melegebb éghajlatra

2023. máj. 1. 20:08
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
#14 Szóval te vagy az, aki azóta sem írja le nekünm, hogy milyen módszerrel csajozik.:D
2023. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a 3. kérdésed a mai napon legalább....
2023. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
14# akkor pont nem voltál szimpi neki
2023. máj. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát amilyen a stílusod, én us elküldenélek legszívesebben melegebb éghajlatra, nem hogy szegény lány.
2023. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően az 1-es jól írta. A nők nem fognak kezdeményezni, max akkor ha valami orbitálisan jóképű vagy vagy esetleg látják hogy dúsgazdag vagy. Járj el házibulikba, szórakozóhelyekre. Ezen kívül fontos a megjelenés. Itt nem arra gondolok hogy legyél kigyúrva meg rolex órád legyen, hanem hogy ne legyen korpás a hajad, sárga fogak, rendezetlen szakáll stb... ezek fontosak a nőknél. Én se vagyok jóképű, mégis egy ku rva egyszerű és oldschool módszerrel szereztem az első barátnőmet. Héven volt egy csaj akivel mindig ugyanazzal a hévvel mentünk haza, vettem a bátorságot és odamentem hozzá, bemutatkoztam és a tárgyra tértem, elhívtam randira és elfogadta. Az elutasítástól meg nem kell félni, mindenkinek másféle ember tetszik, lehetsz akármilyen maxos, olyan nem lesz hogy minden nőnek tetszeni fogsz.
2023. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!