Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letiltottam egy fiút, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltottam egy fiút, és eltűnt? Máskor ilyen esetben csinált egy másik reget, és írt nekem, most nem?

Figyelt kérdés
Gyakran le szoktam tiltani, mert felidegesít rohadtul. Ilyenkor általában készít egy másik profilt, kérdezi, hogy miért csináltam meg bocsánatot kér, és ilyenkor általában feloldom. Na most ez elmaradt. Egy napja eltűnt. Akkor ez ennyi volt?
2023. máj. 16. 11:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
99%

Amúgy csak élvezed, hogy "kínozhatod ezzel az ego-dat meg fényezheted, hogy jajj hát te semmit se akarsz, a pasi meg még is lohol utánad...


Nos...ezt benézted! 😅😂


Remélem a srác soha többet nem fog téged keresni, hogy legyen esélye egy normális lányt találni, mert te csak egy picsh@ vagy anyukám... :D

2023. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

1. Tényleg elviselhetetlen a srác, és jogosan tiltogatod le, viszont akkor utána nem kellene újra kavarnod vele.

2. Igazából te vagy a személyiségzavaros, aljas, játszmázó szemét, és ő meg egyszerűen megunta.

dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!