Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye az nem normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem normális, ha egy interneten megismert lány, aki ráadásul az ország másik végén van, egyből találkozni akar, beszélgetés nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan... Gyanús és fura. Nem fakenek tűnik, de akkor is, beszélgetés nélkül? Alap infók nélkül? Ráadásul 14, én 17 vagyok.
2023. máj. 25. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz olyannal, aki ennyire messze él tőled. Úgysem lehet semmi. Főleg egy 14 éves. Az még gyerek.
2023. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme később sem. Úgysem fogtok tudni rendszeresen találkozni. Gyerekek vagytok.
2023. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, nekem 17 évesen szintén volt egy 15 éves csaj akiért akár 4 órát utaztam, és később le se szarta a képem, csak élezte, hogy oda vagyok érte. Nem volt se csók se semmi köztünk, csak az egóját növeltem, hogy loholtam érte mint egy puli.
2023. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele én is úgy jártam mint 3as
2023. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 3mas a csaj csak játszott 15 évesen az érzéseimmel, élvezte ,hogy én 4 órákat vagyok érte utazni, loholok érte, tenyerén hordozom.

Én ekkor voltam 17 éves, hát még kiforratlan személyiség voltam, és itt a gyakorikerdeseken ismertem meg még 2015ben, akkor még regisztrálhattak 16 éven aluliak. Az volt a vicces, hogy helyettem egy akkor 20 éves srácért tepert aki szintén jól kihasználta semmibe vette, igazi jóképű macsó nekem azt mondta ezért tetszik neki az a másik srác. A srác utána kidobta , de előtte meghúzta párszor, és utána meg pityergett. Mondtam neki, te is játszottál velem, visszakaptad amit adtál. Utána meg megint elvárta volna 4 órákat vonatozzak le mellé, nyalni a kihasznált seggét. Hát röhej, azt mondta ,hogy ez a másik srác 20 éves jóképű sármos, izmos, nőcsábász én meg egyáltalán nem ezért nem én kellettem.


Tudok ilyet, akit a GYK moderátorai ki is tiltottak, panaszkodott, hogy nincs barátja, szűz még 19 évesen, itt a gyakorin meg élvezte írnak rá a srácok, az ország minden pontjáról, növelte az egóját, ki tudtam nyomozni mert megadta a keresztnevét , meg azt az 1500 lelkes falut ahol lakik, meg a kora alapján beazonosítottam. A lényeg, volt egy ismerősöm aki pont osztálytársa volt gimiben a csajnak, rákérdeztem, figyu te ismered ezt a csajt? Van barátja? Azt mondta ne foglalkozz vele, egy oltári nagy r.i.b.a.n.c, a csaj. Nekem ez a közös ismerősünk még egyetemen volt vele közös óránk, egyik vizsgakor még puskáztunk is közösen. Na ennyit róla erről a csajról. Képzeld ez a csaj Győr mellől való volt, és elvárta ,hogy Debrecenből, Békés megyéből, Ajkáról, Budapestről stb stb vonatozzanak érte randizzanak egy pár órát és benyögje, bocs nem vagy az esetem, online pedig jól elbeszélgettek, és úgy ,hogy van már évek óta pasija, pasija mellett randizik srácokkal, meg írogat nekik.

Ok, itt is hasonló lehet, növeli az egóját, menőzik, élvezi ha oda vannak érte, meg kinek ne esne jól, hogy odavannak érte, érdeklődnek iránta. De a volt gimis osztálytársa is megerősítette van pasija, meg szereti falni a pasikat, meg játszani mások érzéseivel.


Meg vannak olyan csajok, akik élvezik ,hogy ők alig írnak, de meg epekedsz értük a neten, 2 naponta ír egy pársorosat ,de meg meg vagy azért veszve legyen valakid, na igy tepersz itt is értük, 20 feletti pasiként főleg ,ha nem volt még senkid.


Ez a jelenséget szerintem, én 2011 óta vagyok regisztrált, régi fiókom elveszett, már könyvet lehetne írni róla.

2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6: Fú, haver, na ez kemény. Ez tuti valami nárcisztikus csaj lehet.
2023. máj. 25. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig a második akiről írtam a 6os válaszban igen elvárta, hogy hetekig beszélgessen mindennap vele egy fiú és már csöpögjön érte a nyála, akár az ország másik végéréről is utazzon oda és utána dobja meg szevasz. Tudod, ha valakivel hetekig jót beszélsz képeket küldötök egymásnak egy idő után, főleg ha még szűz is vagy vonzódni kezdesz, hozzá ,olyanokat beképzelsz, hogy na megérzed a mindennapos beszélgetés hiányát. Ezt az tudja aki átélt ilyet, beleéli na végre 24 vagyok, végre lesz első barátnőm, milyen jó lesz.

Velem kb 2 hétig beszélgetett aztán eltűnt, akkor kezdtem utána nyomozni.


Ezek nagy része átverő, ja meg van olyan is , hogy kéri küldj meztelen farkas képet, ahol arcod is rajta van, kéri majd utána zsarol, hogy vagy fizetsz, vagy felkerül a napiszar.comra ahonnan a jó ég le nem szedi, na azokat is töröld a francba aki ilyet kér. Tőlem nemrég kért ilyet tegnap egy idősebb 38 éves nő, aki szexpartnert keresett itt. De mondtam nem, erre ő, hát akkor nincs szex. Ez is győri nő volt állítólag, de meg lehet zsarolni az embert, ha kikerülnek meztelen farkas képei a netre.


Na ebbe se menj bele, meg senki, ha fiú ,ha lány meztelen kép küldésébe, mert nagy gáz lesz abból!!!!! Jó tanácsként írom, minden itt lévő tininek.

Csak azért, mások is olvassák tanuljanak belőle.

2023. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez alap hogy nem küldünk olyan képet az interneten ami a nyilvánosság elé kerülve tönkreteheti az életünket.
2023. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem küldtem magamról meztelen képet, de jó néhányszor kérték, mondtam nem, találkozzunk személyesen, és akkor hát akkor már utasítottak el. Ebből látszott oltári nagy átverés áldozata lettem volna.

Elküldöm a meztelen farkas képet és utána zsarolták volna ki belőlem a pénzt. SOHA nem küldtetek magatoknak ilyen képet, SOHA.

Na ezt leírtam nektek, mert ez az életetekben is egy fontos tanács.

2023. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Küldd tovább hozzám. :D
2023. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!