Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye az nem normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem normális, ha egy interneten megismert lány, aki ráadásul az ország másik végén van, egyből találkozni akar, beszélgetés nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan... Gyanús és fura. Nem fakenek tűnik, de akkor is, beszélgetés nélkül? Alap infók nélkül? Ráadásul 14, én 17 vagyok.
2023. máj. 25. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én srác vagyok, de jobb is ha nem irogatással b4ssza el az ember az időt hanem minél hamarabb tali, f4sznak sincs kedve egész nap irkálni.

Meg sok időt elb4szni valakire akivel lehet nem is lesz semmi. Mondjuk ha az ország másik felén van én lesz4rnám, ha 14 éves akkor főleg. Mondjuk én 20 vagyok, de 17-18 alá nem adnék.

2023. máj. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapcsolatfüggő és naív, mint sok másik tizenéves.
2023. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Nyitott a világra.
2023. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!