Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az unmatchalèsnek mi értelme,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unmatchalèsnek mi értelme, főleg, amikor màr kavartatok előtte? Sértődős lehet ilyenkor az illető, vagy miért csinàlja?

Figyelt kérdés

Vagy gondolom, abban nem làtni ilyenkor különbséget, hogy törölte-e magàt, vagy csak unmatchalt(?)

Az igaz, hogy èn dobtam őt, de csak azèrt, mert seggfej módjára viselkedett. Egyszer valami olyasmit mondott, hogy ő nem "tartogatja" a match partnereit. Amikor először találkoztunk, ès még gondolkodtam a dolgon, azt mondta, hogy mèg egy hetet várt volna, aztàn töröl. Majdnem fèl èvig tartott a dolog, fura ez nekem, hogy miért kellett ezt..


2023. jún. 5. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Uristen, bár ilyen gondjaim lennének :D "unmatchelés" micsoda szó.. öreg vagyok esküszöm :D :D
2023. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!