Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme?

Figyelt kérdés
A nyáron nagyon sokat beszéltem egy lánnyal, általában mindig volt miről dumálni. Nagyon ritkán találkoztunk élőben is akkor is elvoltunk szerintem, de később egy félreértés miatt én nem írtam neki vissza már nagyon régóta. Ez már talán olyan augusztus eleje óta lehet, most viszont ahogy elkezdődött a suli ugyanolyan mint régen. Akárhányszor találkozunk mindig köszön, ha épp nincs rajta maszk látom hogy mosolyog is. Most azon gondolkozok, hogy esetleg ismét irjak-e neki így hogy most egy másfél hónapja igazából nem beszéltünk semmit, csak már lehet hogy ennyi idő után kicsit gáz lenne. Valami ötlet vagy tanács van valakinek?

2020. szept. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap soknak tűnik, de szerintem nem az. Írj rá nyugodtan ^^
2020. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelek, én is így állok XD viszont én megakartam vele beszélni a dolgokat, de nem történt semmi (sajnos, vagy nem is tudom, mivel legalább nem kell már miatta aggódnom)
2020. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Írj rá. Ha bír téged, úgy is vissza ír.
2020. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj rá, én is halasztottam ilyen eseteket, kiderült, hogy majdnem egy évig szerelmes volt belém (nem tudom, hogy még mindig-e, de addig biztos)
2020. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!