Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ellentmondásos srác, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentmondásos srác, miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval egyszer elkezdi írni a vadabbnál vadabb szövegeket, erre kirakok egy kicsit vadócabb képet, erre megkérdezi, hogy miért raktam ki ilyen ribis képet, nem gondolta volna rólam, egy picit csalódott. Aztán írok valami vadabbat, erre azt mondja, hogy hát azért egy kicsit sok neki, de mindeközben ő meg olyanokat ír, hogy lehet más lány már rég letiltotta volna. Tudja valaki, mi járhat a fejében? Mi van ezzel az emberrel? Miért ilyen ellentmondásos?
2023. jún. 8. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha kicsit azt érzem, komolyan mondom, mintha két személyisége lenne, fura az egész, nem értem.
2023. jún. 8. 16:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert akkor már úgy érzi nem csak az ő érdekében jó ez. Másokkal is így bánsz, beszélsz stb. Dobnám.
2023. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az, hogy a vadóc képet publikusra rakod, nem pedig neki küldöd, ezért féltékeny. Ha szeretnél tőle valamit, akkor hívd el valahova, ha meg nem, akkor csak hagyd.
2023. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban, nem privátban küldtem.
2023. jún. 8. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért is lehet ez, mert nem kap tőled negatív visszajelzés. Ha megírnád neki, hogy ezért más már valószínűleg letiltott volna, akkor lehet észbekap.
2023. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!