Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Mivel tudná felkelteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mivel tudná felkelteni egy fiu az érdeklödéseteket iránta? Hogyan illetve hol lehetne titeket rávenni az ismerkedésre,beszélgetésre?

Figyelt kérdés

Hogyan tudna rávenni titeket valaki hogy elkezdjetek beszélgetni vele?

Légyszi kort i irjatok.


2023. jún. 20. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha "rá kell venni" valakit egy ilyen alapvető dologra, az rég rossz. Több mint 30 tinilány bugyijában voltam életemben, és még sosem gondolkodtam azon hogy hogy "vegyek rá" valakit hogy beszélgetni akarjon. Akit vonz a dolog, és te, az beszélget, akit nem, az nem. Egyszerűbbé teszed az életed, ha nem ellensodrásban úszol, és olyanokkal beszélgetsz, akikkel természetesen kialakul a dolog, megvan a közös hullámhossz, és nem kell erőltetni.

Megjegyzem a bőségzavar, és a kereslet-kínálat teljes felborulása online ismerkedésnél olyan intenzitással égeti ki a lányokat, hogy a többség egyáltalán nem olvas privát üzeneteket, stb... szóval jobban jársz élőben.


(Zárójelben, azt pedig végképp nem értem csajozási technikáról miért csajokat kérdezel... horgásztrükkökről a halakat faggatod, vagy a horgászokat?)

2023. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha tetszik egy fiú, akkor bárhol, bármikor, bármiről szívesen elbeszélgetnék vele. De kérdező, ha egy lányt már rá kell venned, hogy beszéljen veled, akkor azt a csajt nem érdekled, hagyd ott. Csak ezt tudom tanácsolni, különben mindegy, hogy hogyan kezdeményezel, ha a lánynak tetszel akkor szívesen beszélni fog veled.16/L
2023. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ugy értettem hogy pl. Az után vagy valahol látok valakit aki megtetszik, akkor azzal hogyan kezdeményezzek beszéllgetést?

Mert próbáltam már, de elhúzodtak, elmentek stb.

2023. jún. 20. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. bejönne, ha végre az életben egyszer egy fiú venné a bátorságot, és oda jönne hozzám. Sokszor látom, hogy bámulnak, de mégsem teszik meg az első lépést.🤷‍♀️ Ha pl te is látod, hogy egy lány sokat nézd téged, és tartsa a szemkontaktust, akkor egy próbát megér a dolog. Az hogy te hogyan közelíted meg az adott lányt már rajtad múlik, de az is elég, hogy oda mész, bemutatkozol, és elkéred a számát.
2023. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18/L vagyok, az lemaradt.
2023. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 essel értek egyet. Nagyon idegesít amikor percekig bámul valaki, de odajönni és hozzámszólni persze már nem mer...

Pedig nem harapok, eskü

2023. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 uhh engem is (18L)
2023. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4 és 6-s. Én is ilyen vahyok sajnos. nem tudom mit mondjak,hogyan kezdeményezzek.
2023. jún. 21. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #5 #6 #7


Nagyon aranyos, hogy arról fantáziáltok, hogy odatoppan hozzátok a lovag, és minden mint a filmekben. A gyakorlatban viszont a fiúk ötöde semmi esetre sem lépne oda idegen lány elé, a kétharmada pedig csak nagyon magas labda vagy jó körülmények között. Ez köszönhető több egymást erősítő társadalmi folyamatnak. Az, hogy a négy falon kívül nagyrészt füles bedugva, fej lehajtva tiktokot pörgetve, szemezést meg sem próbálva, vagy 8 fős vihogó csapatban vonulva léteztek, mind kizáró körülmény.

Ha szeretnétek bevonzani a próbálkozókat, akkor tessék egyedül lenni, nyitott szemmel és füllel. Minden más kevert jelzést küld, és csak a fuckboyok próbálkoznak be ilyen esetben.

2023. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Um én személy szerint egyedül szoktam járni és nem hallgatok zenét se/nem tiktokozok mert nincs annyi netem és spórolok az akuval, szóval😂 és ha idősek meg lányok is meg mernek kérdezni valamiről az állomáson csak nem lehetek olyan ijesztő hogy az időt vagy valamit ne kérdezze meg a fiú😄🤭💁‍♀️
2023. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!