Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek egy olyan sráccal akinek nincsenek barátai, 2 hete nem mozdult ki és egész nap játszik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 17:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Panel?
2023. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
panel, miért?
2023. júl. 7. 18:03
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem, keblemre. Én is így vagyok, mondjuk én csöszöttül depressziós vagyok, azért néha a tetőre ki szoktam menni.
2023. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
én is depis vagyok de nálam hullámzó, van amikor nincs kedvem élni viszont most pl nem vészes annyira
2023. júl. 7. 18:11
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha barátnővel együtt is ennyiből állna az életed, soha
2023. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

5

ha viszont eljárnék veled helyekre akkor igen?

2023. júl. 7. 18:35
 7/32 A kérdező kommentje:
amúgy akinek szimpatikus vagyok az írhat
2023. júl. 7. 18:41
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu. Én egy olyan srác vagyok akinek egyre csak fogynak a barátai. Elég introvertált vagyok, nem szeretek ok nélkül eljárni itthonról, nem megyek tömeges helyekre stb. Tavaly nyáron kb sehova se mentem el a nyáron, elvoltam otthon és játszottam egész nap mert azt szerettem (mai napig szeretem) csinálni. Online több csajjal ismerkedtem, van egy elég érdekes és szerethető személyiségem. 9 hónapja van párom, hetente találkozunk egyetem miatt és miatta eljárok ide oda, hol épp várost nézni, hol épp valami konkrét programra mint koncert vagy bármi más.

Mivel voltam a cipődben, ezért tanácsolom, hogy ne ilyen nyomulósan keress embereket. Legyél visszafogott. Dolgozz kicsit magadon. Ha szeretnél barátnőt akkor ismerd fel mik a jó tulajdonságaid például, miket szeretsz játékon kívül csinálni. Nem baj az ha egész nap játszol de ha valaki képbe jön akkor áldozz érte stb.

2023. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

8

hol ismerted meg a párod?

2023. júl. 7. 19:21
 10/32 A kérdező kommentje:
írtad hogy ne nyomulósan keressek embereket, hát figyelj én próbáltam már mindenhogy de sehogy sem sikerült xd
2023. júl. 7. 19:22
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!