Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék barátnőt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék barátnőt ha félénk vagyok, nincsenek barátaim, nem mozdulok ki otthonról?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 18:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kimozgulok csak mondd hova
2023. júl. 12. 18:39
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
#11 Utcára, parkokba, közösségi helyekre, de mindenek előtt egy szakberhez mozdulj ki, aki segít meggyógyulni.
2023. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
A szakember meg nő legyen, és meg is van oldva a problémád, buci.
2023. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hagyjuk már a szakembereket, ugyanazt a haszontalan rizsát nyomatná mint ti
2023. júl. 12. 19:14
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Honnan tudod?
2023. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 akkor minek írtad ki a kérdést?
2023. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Először is hány éves vagy, kettő az elmúlt egy hét kb arról szólt, hogy valaki(k) úgyan ilyen kérdéseket írt(ak) ki ide. Ott is voltak jó tanácsok szóval azokat is olvasd el.

Ja és ha ennyire önfejű vagy és a segítséget amit az oldalon lévő emberek nyújtanak és nem fogadod el akkor ne nyavalyogj légyszi.

2023. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Igyál meg egy üveg bort otthon indulj el olyan helyre ahol szoktak lenni emberek és közbe nyomd a sört és ha jó vagy reggel vagy egy árokba kelsz vagy egy nő ágyába de mindkettő jó
2023. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek kérdező, ezek az értelmes válaszok hogy menj ki az utcára, parkba engem is idegesítenk.


Na, kimegyek az utcára. Most mit csináljak? Menjek oda zaklatni random embereket, vagy mégis hogy képzelitek a dolgot?

2023. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
55%
Végigolvastam az összes “választ” a kérdés alatt, ha én is hasonló cipőben lennék, nem igazán találnék hasznos ötletet a válaszokban. Nem tudom hány éves vagy, de esetleg ilyen társasjátékos esték nincsenek arra? Nálunk van egy ilyen hely aki kocsma és disco is és a péntek este meg társasjátékos este…új játékokat lehet kipróbálni és random emberekkel (aki akar játszani). Vagy mondok egy másikat…ajándékba kaptam egy főzős estét…ami azt takarja, hogy a párommal el tudtam menni egy estére ahol nekünk kellett főzni és voltunk vagy tizen plusz a szakács aki mondta mit hogy kell. Vagy a harmadik ötletem a konditerem.
2023. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!