Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kérdezzek van-e kedve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek van-e kedve randira?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedek aki 17 éves, diákmunkán dolgozik egy nyári táborban, különféle beosztásokban. Amikor portásként dolgozik akkor szoktam vele órákat beszélgetni, és láttom érdekli amiről beszélek, meg ő is kérdez engem ,de főleg én őt. Nem tudom unatkozik és azért beszélget velem vagy tényleg érdeklem. Amikor beszélünk a szemembe néz. Van sok barátja, bulizni is jár, van hogy 30 fős házibulit is rendez. A személyemről alig kérdez, inkább nagy átlagosan beszélünk suliról, jogsiról, politikáról, zenéről stb
2023. júl. 18. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor órákig beszélgetünk az életben lévő átlagos dolgokról.
2023. júl. 18. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először barátkozzatok, főleg mivel nem tudod milyen szándékai vannak, lehet, hogy nem akar sem randizni sem kapcsolatot. Ha viszont mégis, akkor egy baráti kapcsolattal már eleve megalapoztad.


Persze ez az én meglátásom, ne alapozz csak erre.

2023. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok barátja van, hétvégente gyakran találkoznak. Hát elég szép lány, van vagy 130 lájk a profilképén. Én meg teljesen sikertelen szűz fiú vagyok.
2023. júl. 18. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire mosoolyog rád?

szerintem csak barátkozik veled.

2023. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből nem hívnám randira. Legközelebb, ha beszélgettek, próbálj puhatolózni, hogy tetszik-e neki valaki, vagy alakul-e valakivel valamilye, hátha tesz bármi utalást, ami lényeges lehet.
2023. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hazakisérhetlek?


Meg hát!

2023. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!