Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Instán nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Instán nem lehet (nem tudok?) lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és mostanában nem nagyon van időm élőben ismerkedni, na meg nincs kedvem olyan helyekre járni, ahol tuti össze tudnék szedni 1-2 lányt (nem ilyen lányt szeretnék magamnak). Tinderezni sem akarok, ugyanebből az okból. Gondoltam, Instán ráírok pár lányra, de sose kapok választ, pedig nem szoktam bunkóságokat írni, és nem is nézek ki rosszul. Tök mindegy, hogy valami átlagosat írok, vagy többet agyalok rajta, mindegy, hogy előtte bekövetem-e a lányt vagy sem, egyszerűen semmi. Ez veletek is így van, vagy csak én vagyok béna?

2023. júl. 20. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Csunya vagy
2023. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik 16 éves lány rokonomnak napi szinten 50+ fiú ír ha új képet tesz ki, el sem olvassa már
2023. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Ilyenkor valami extrémet kellene.
2023. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
lehet csak nem akarnak ismerkedni, vagy nem akarnak online ismerkedni
2023. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így csináltam: be kell követni a csajt és likeolni 2-3 képét. Fontos, hogy azokat a képeket kedveld, amiken a legkevesebb like van, bekövetésnél meg arra érdemes figyelni, hogy 500 követő felett már nehezebben veszi észre az ember az új követőket.

Ha ez megvan, akkor várni kell, hogy visszakövet, vagy visszalikeol-e. A profilodon mindenképp kell legyen rólad (is) kép, mert a csaj nem tud mit kezdeni macskás, meg kutyás posztokkal. Ha pedig érdekezik vissza interakció, tehát mondjuk visszakövet, akkor már ráírhatsz.

2023. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Kreálj több tucat profilt, és kövesd és írj mindegyikről, az egyikre csak válaszol.
2023. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
6: Le lettem pontozva, de nekem bevált. Sőt, volt, hogy több tucat profilomat tiltotta a lány, de most jól elvagyunk.
2023. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Írnak vagy 200-an rá egy nap, az üzeneteddel ki kell tűnnöd a többi közül. Ez lehet az, hogy hitelesített a fiókod (bár mostmár ezt pénzért is dobálják szóval mindegy..), vagy nagyon megnyerő az első üzeneted, megleped és már csak kiváncsiságból is rád kattint. Akkor megnézi az insta fiókodat, hogy ki is lehetsz és itt fontos hogy minőségi legyen a profilod és véletlenül se legyél privát.

Az, hogy mi ez a szokatlan üzenet azt neked kell kitalálni, pl "Gyönyörű vagy" teljesen használhatatlan mert mindenki ezt írja. Legyél kreatív. Onanntól, hogy megnyitja az üzeneted a státuszod vagy a kinézeted fog dönteni.

2023. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!