Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék olyan barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan barátnőt aki olyan mint én? vagyis nincsenek barátai, introvertált, gamer, animés?

Figyelt kérdés

kinézetre pedig valami ilyesmi:


[link]



2023. júl. 20. 21:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Miert pro ,hogy nincsenek baratai es nem kontra? A baratok fontosak az ember eleteben.
2023. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
dehogy fontosak
2023. júl. 20. 22:38
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Tudom hogy mindenkinek más az ízlése és másak az igényei, de én sosem értettem hogy miért jön be valakinek egy olyan lány aki ki sem mozdul a négy fal közül és senkivel nem beszél. Ezt valaki megmagyarázná? Engem teljesen komolyan érdekel. Meg nem tudom elképzelni, hogy ebből egyáltalán milyen kapcsolat lehet?

Egyébként van jópár ilyen lány és jópár ilyen fiú. Biztosan találsz valakit

2023. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

#3 az olyan embereknek, mint én, jobb, mert nekem sincs túl sok barátom, egyébként teljesen jól elvagyok barátnő nélkül, csinálgatom a hobbijaimat, néha-néha eljárok társaságba, de ez úgy néz ki, hogy csak kb. minden 10. napom ilyen.


Viszont ezért nagyon nem szeretnék olyan párt, aki folyton a haverjaival csavarog, nekem meg csak akkor ír/akkor hív, amikor már nincs mit csinálnia - vegyük bele, hogy tini párkapcsolat, mondjuk hetente csak 1x tudunk találkozni - én meg dobjak el mindent, amikor ő ráér és foglalkozzak vele..


Ha nincsenek barátai, több ideje van rám, vagy ő is csinál valamit, de más szitu a kettő.


Nekem volt olyan barátnőm, aki eleinte még"élettelenebb" volt mint én, én hülye meg őt választottam minden program helyett, mert jobb volt vele, aztán 1x ráunt erre és elkezdett barátkozni, mellette még suliba is járt, sok órája is volt (nekem csak heti 1-2 nap kellett bejárni), úgyhogy folyton hozzá kellett igazodni, ami unalmassá vállt egy idő után..


Talán kicsit kusza, de remélem, hogy valamennyire érthető, hogy mit akarok kifejezni:)

2023. júl. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Ezen túl nekem egy ember bőven elég, ha van az életemben, főleg ha az a párom, én úgy teljes vagyok és jó, ha a másik fél is ilyen
2023. júl. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
aki csak akkor foglalkozik a párjával amikor már nincs mit csinálnia az nem értem minek van párkapcsolatban
2023. júl. 21. 03:23
 7/30 anonim ***** válasza:
18%

Megforditva: neked miert kell parkapcsolat?


Mibol gondolod ,hogy fent tudsz tartani egy kapcsolatot, ha nem vagy kepes emberekkel meglenni? Ne egy embert pesztralj ,mert nincsenek barataid. O azt csinal, amit akar. Nem mondhatod meg, hogy rajtad kivul ne legyen senkije.

2023. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Sehol
2023. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

#2

- Barátok nélkül nem lesz kapcsolatod. Pont.

- Kezeltessed magad, mert nem csak szociális fóbiád van, sokkal komolyabb a baj. Pont.

- Ha az előzőeket letojod, akkor maradsz egyedül. Pont.

2023. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
-kezeltessed TE magad. meg az összes többi agyhalott aki nem képes normálisan válaszolni. Pont.
2023. júl. 21. 12:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!