Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjam meg? Ráírjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg? Ráírjak?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel a strandon láttuk egymást, szemeztünk, de nem mentem oda hozzá mert én is családdal voltam, meg ő is a barátaival (meg féltem is). Aztán másnap este láttam őt egy koncerten, szerintem ő engem nem. De ma már nem láttam. A kereszt nevét tudom. Szvl hogyan találjam meg, és ha megtalálom akkor rá írjak? Vagy ha meglátom de társaságban van mit csináljak/mit mondjak?

2023. júl. 23. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy nem az itt érkező válaszok alapján fogod megtervezni, hogy mit mondasz majd neki. Mellesleg meglepne, ha egyáltalán sikerülne odaálnod elé.
2023. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
odaállni
2023. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. júl. 23. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, oda kell menni személyesen.
2023. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak már nem láttam tegnap se meg ma se
2023. júl. 23. 18:01
 6/8 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki hogy ne legyek nagyon cringe? A barátnői előtt? (a családom végig nézni fog)
2023. júl. 23. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, ha látod még, de ne légy nyomulós.

Mondd neki például azt, hogy már többször is láttad erre felé, és hogy szimpatikus neked, nincsen-e kedve valamikor elmenni valahova. Kérd el az instáját, és majd azon beszélhettek. Ha megadja, látaod, hogy te is szimpatikus vagy neki, ha meg nem, akkor nem.

2023. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó tippek, csak az egyetlen baj hogy pénteken láttam utoljára. Sajnos, pedig ő lett volna a tökéletes 😭🥴
2023. júl. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!