Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnák beszélni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnák beszélni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza az iskolám által szervezett kirándulásról ahonnan több osztályból jöttek. Találkoztam egy sráccal, akivel egy évfolyamra járunk, és nagyon kedvesnek, aranyosnak tűnik, szívesen megismerném. tetszik, de nem ismerem, így nem mondanám azt hogy feltétlen romantikusan, de mindenképp felkeltette az érdeklődésedem.( Többször előfordult velem az, hogy azt gondoltam valakiről hogy azért keltette fel az érdeklődésem mert romantikusan tetszett, de aztán rá kellett jönnöm hogy inkább haver, mint szerelem.) Az utazás alatt nem sokat, de beszélgettünk, volt 1 ismétlődő közös témánk. Volt hogy én hoztam fel, és mentem oda hozzá, de volt hogy ő kezdeményezett beszélgetést. A beszélgetésekből azt szűrtem le, hogy kicsit félénk, zavarba jövős, amivel nincs baj, aranyosnak találtam. Tegnap mikor elköszönt mindenki mindenkitől, megkérdeztem a nevét (előtte nem esett szó a neveinkrol) és elmondta ám "siettem" így nem tudtam elmondani a nevem neki. Szeretném majd szünet után ezzel az indokkal, hogy "jaj ne haragudj, siettem és elfelejtettem bemutatkozni, xy vagyok" szeretnék vele még beszélni, mert szeretném megismerni. Jó ez az ötlet/terv, vagy ti mit javasoltok? Nem vagyok túl ügyes a fiúkkal való beszélgetésben, de igyekszem (16l)

2023. nov. 1. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez teljesen adja magát! Természetes, nem erőltetett, sok sikert!

Olyan alkalom kellene, amikor lenne is időtök esetleg beszélgetni, nem csak a folyosón 5 percben odaszaladni, hogy jaj bocs, nem is mondtam a nevemet.

2023. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen alkalmat tudnál esetleg javasolni? Nincs 1 közös órán sem, egyedül 1 osztálytársát ismerem, de nem állnak közel egymáshoz tudtommal előre is köszi
2023. nov. 1. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Menza, suli után, ha tudod, mikor végez.

De nem olyan vészes a szünetben se, ha nincs más alkalom, inkább menj oda, mint emiatt ne.

2023. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2023. nov. 1. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A téma teljesen jó, és szerintem ha szünetben mész oda, az is. Csak akkor ne becsöngetés előtt 2 perccel, hogy legyen időtök beszélgetni

Sok sikert!

2023. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2023. nov. 1. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lődörögj sokat a termük előtt valamelyik barátnőddel. Ne tégy már úgy, mintha még nem csináltál volna ilyet.
2023. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Adj esélyt! Alakulóban van a barátság.

Ez így jó.Folytasd.

2023. nov. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!