Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakítottunk 6 év után,eléggé...

Szakítottunk 6 év után,eléggé nehezen viselem Hol találok olyan csoportos chatet vagy bármi hasonlót ahol tudnak segíteni legalább azzal hogy megírjuk egymásnak az érzéseinket stb ? Nem igazán van kinek ki beszélni magamból ezeket

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor asszonysutyorgó nevű csoport Facebookon. De azért ott óvatosnak is kell lenni, érdemes név nélkül írni. De ha csak leírod a bánatod, sok jót fogsz kapni, szerintem sok felajánlás is lesz, hogy privátban is írhatsz nekik.
2023. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem olvasd el, nekem tanulságos volt: [link]
2023. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Írd le egy füzetbe. Nem hiszed el, de évek múlva döbbenten fogod visszaolvasni, milyen szomorú és csalódott voltál valami miatt, ami ma már semmit sem jelent. Most meg abban segít, hogy kiírod magadból a bánatot. Sírni is jól tudsz közben, az is segít.
2023. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!