Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt, aki mindig egyedül ül egymagában?

Figyelt kérdés
Én más szakra járok mint ő. Amikor megyek előadásra, akkor mindig látom, hogy ül egyedül és nyomkodja a telefonját. Valami megfogott benne.

nov. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, leülhetek? (szembe, mellé, az asztalhoz)
nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

1: szerintem ez nem jó akkor ha ismerkedni akar a kérdező. Ismerkedés esetén jobb, ha azt kérdezni, hogy "hát, te meg miért szomorkodsz itt egymagadban"


Ez sokkal jobban utal a kérdező szándékaira, nem félre érthető; egyfajta figyelmességet is sugároz, hiszen a lány hogyléte érdekli; nem tahó, taszító a kérdés, így kedvesnek is mondható; plusz egyből utat nyit ahhoz, hogy közelebb üljön le a csajhoz, mert arra számít a kérdést feltevő, hogy most privát beszélgetés lesz, így alapból feljogosítja magát a privátabb ülési távolságra.

nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktust felvenni vele esélytelen?
nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ettől egyszerűbb helyzetet nehéz lenne találni. Pont azzal dumával amit itt írtál: egyedül van, valami megfogott benne és már beszélgettek is. Először általános
nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 megpróbálom, ma nem láttam
nov. 13. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

#2-re nehogy halgass.

hogyha valaki ezzel kezdene nálam inkább elülnék máshova és ott folytatnám az instázást.

nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!