Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 16-17 éves fiú szakálla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 16-17 éves fiú szakállat növeszt, az jól jöhet a szerelem MINDEN TERÜLETÉN is?

Figyelt kérdés
Mik az előnyök/hátrányok?

#fiú #szakáll #Haj a szájon
nov. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jaa hogy ezt a fiú csaja kérdezi... Így már nem annyira gáz.
nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
97%

Szerintem béna,amikor egy gyerek úgy akar kinézni,mint egy komoly amerikai favágó.

Ez csak az én meglátásom,de gondolom hulla nullára leszek lepontozva XD.

nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
#2 Nem teljesen mindegy, hogy ki hogyan akar kinézni? Most lehet azzal jönni, hogy jaj megsértődtem, de nem, "szakáll nélküli" 18 éves vagyok, és pont nem érdekel, hogy egy 16 évesnek van-e arcszőrzete, vagy sem, mindenki a saját dolgával foglalkozzon.
nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ennek szerintem csak kinézeti szempontból van jelentőssége. Ha rosszul áll neki, akkor hiaba lehet mondjuk szexben élvezetes, nem jutsz el az ágyig.
nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25-30 evesnek neznek es majd a 40 es nok fognak rad tapadni. Tehat ha ezt szeretned akkor elony.
dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 bárcsak így lenne

Hogy tapadnának. De sajnos a nők soha nem fognak tapadni, mert nem kezdeményeznek SOHA

dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!