Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék magamnak barátot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közel 18 éves vagyok, és nincs barátom. Minden ismerősömnek van, egyedül nekem nincs. Valahogy sosem keltettem fel a velem egy idős fiúk figyelmét. Pedig kedves vagyok, vannak is hobbijaim pl. Zenélés, filmezés, gaming. És azt vettem észre, bármilyen fiúval próbálnék ismerkedni, mindenkire az jellemző, hogy magától nem jön beszélni/nem ír, nem kérdez vissza, nem érdeklődő, alapvető dolgokra nem reagál. De ezt úgy tapasztalom, hogy mindenkinél a mai emberek közül így van. Hogy tudnék magamnak barátot szerezni? Különösen olyat, aki érdeklődő és nem a tipikus 21.századi ember. Amúgy haveraim se nagyon vannak. Van valami hely, ahova el kéne járni pl valamilyen tipikus szakkör vagy klub, ahol lehet ismerkedni?



jan. 3. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Merre laksz? Írj, ha gondolod.
jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Budapesten laksz? 18 éves srácnak megfelelnék én? Írj rám, és eldöntöd max.
jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátok kellenek, mert alapvető kommunikációs és szociális skilleket lehet fejleszteni a segítségükkel. Persze barátok nélkül sem lehetetlen, csak sokkal-sokkal nehezebb. Nincsenek sajna ismerkedős szakkörök, klubokba pedig alkalmit lehet leginkább találni, úgyhogy én azt javaslom, hogy ne keresgélj, csak járj nyitott szemmel. Ha valaki rádmosolyog a buszon, egymás mellett ültök egy hosszú vonatúton, vagy csak valami random ürügy okán beszélgetni kezdtek, használd ki a lehetőségeket.
jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Lányoknak inkább olyan problémájuk szokott lenni, hogy nem tudják levakarni a fiúkat, szóval mi van még, amiről nem beszéltél?
jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma, nem kell elsietni a dolgot. Ami a többinek van valószínűleg amúgyse tart sokáig, nem szeretik egymást, csak azért vannak valakivel hogy legyen. Ez nem jó. Majd érezni fogod ha itt az igazi, addig meg ne erőltesd.
jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Lepontoztak minket, az első kettőt, akik felajánlottuk, hogy beszélgetünk, és ismerkedünk ha gondolja. Így hogyan akar barátot?!
jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
Kérdező, fiú vagy vagy lány? Barátokra márpedig szükség van.
jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És láttam, többen is írtatok, nagyon kedves tőletek. De én inkább személyesen ismerkednék, mintsem interneten, sok csalódás ért már ott sajnos.
jan. 9. 21:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy leírtam, haveraim se nagyon vannak, mivel nem vagyok egy nagy party-arc, és nem vagyok menőzős, így nagyon nincs társaságom. Szolid, visszafogott ember vagyok, aki kevesebb, de sokkal mélyebb barátságot keres.
jan. 9. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor túl visszafogott vagy.

Próbálj meg legalább rámosolyogni valakire.

jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!