Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnek magamnak baratot?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es nagyon ritkan jarok haza Magyarorszagra...hogy tudnek igy baratot talalni? Az itteni fiuk kozott lenne eselyem es a nyelvvel sincs problemam, de annyira nem jonnek be....


Ui: tanacsot szeretnek nem privatot!



2016. máj. 31. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel külföldről választani, amíg nem leszel felnőtt, saját melóval és keresettel. Akkor talán lesz lehetőséged gyakrabban visszamenni. Távkapcsolatot pedig nem ajánlanám. Főleg akkor nem, ha élőben nem is ismered az adott személyt
2016. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...meg irhattok :)
2016. máj. 31. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj az ottani srácokkal? :D

Ha külföldön élsz miért akarsz itteni barátot? Mert nem sok értelme van, egyszer egyikőtöknek át kellene mennie a másikhoz élni. Amúgy meg elég nehezen, talán netes társkeresőkön próbálkozhatsz az itteni location-t berakni, aztán majd írogatnak. De szerintem senki se akar egy olyan kapcsolatot amiben tudja hogy a másik más országban él. Semmi jövőkép nincsen, maximum annyi hogy ha ide jössz, akkor az estéken nem lesztek egyedül szebben mondva :D

Szóval szerintem sehogy, hacsak ki nem írod hogy csak "arra" kellene ha itt vagy. Akkor fogsz ám találni :D

2016. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 igen tudom hogy nem lenne sok ertelme, de az itteni fiuk olyan furak...itt a legtobbje csak kihasznalja a lanyokat!...en pedig nem nagyon szeretnem, hogy kihasznaljanak...
2016. máj. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!