Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megcsalásnak vennétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennétek ha a parotoknak lenne mellettetek egy celeb chrush-a?

Figyelt kérdés

Lehetőség az nincs találkozni a chrush-al, ha akarnám se viszont szoktam rá "úgy" gondolni.

De 1-2 napja már alakul valami valakivel, viszont nem tudnék "lemondani" a chrush-ról, mert különleges helyet foglal el a szívemben. Ez mennyire baj?



jan. 4. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
mi az a crush
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
bocs nem beszélek londonul
jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 plátói szerelem, olyan aki tetszik
jan. 4. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Aki ezt megcsalásnak veszi, arra kár időt pocsékolni.
jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 elmondjam neki? Mi van ha ezért megutál? Retteg az uj parkapcsolattol, épp azért mert megcsaltak. És ezek után én beszéltem neki arról hogy próbáljon tovabblepni és az új felé nyitni. Nagyon undorító embernek érzem magam.
jan. 4. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
#3 tehát van rá magyar kifejezés, ennek ellenére itt teszed az agyad?
jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Manapság mindenki ezt a szót használja, ha nem is mindenki, de azért tisztaban vannak a jelentesevel. Kivéve persze a 80 évesek. Elnézést kérek, nem tudtam hogy ebbe a korosztalyba tartozik.
jan. 4. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez nem megcsalás.
jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Technikailag nem megcsalás, de nem lennék együtt olyannal, akinek nem én vagyok az első helyen.

(Egyébként nem, nem mindenki tartja cikinek, hogy magyarul beszéljen, 80 alatt sem.)

jan. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, tiniként szerintem ez egészen normális dolog, nincs abban semmi megcsalás, hogy vannak ilyen fantáziád celebekről. Nekem is volt régebben, hogy egy-egy sztár megtetszett, akkor megnéztem a filmjeiket meg nézegettem a szociális média profiljaikat, de ezek nem zavartak be a párkapcsolatomba, ha éppen volt esetleg. Szerintem erről nem is kell feltétlenül beszélni a másiknak, ha feljön, akkor elmondhatod neki, hogy ja, neked ő a "celebrity crush-od", lehet, hogy neki is vannak, ne görcsölj rá. Ez nem olyan dolog, hogy az első randin be kell vallani, hogy ja neked amúgy nagyon bejön a Timotheé Chalamet, hanem mittomén', ha szóba jön a Timotheé Chalamet, akkor elmesélheted, hogy fhú, neked ő mekkora "crush". Remélem, ez így érthető :D
jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!