Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha szinte mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha szinte mindig én írok rá? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, jelenleg az idő nagyrészében csak online tudunk beszélgetni.

Ha én írok rá, akkor (véleményem szerint) tök jól elbeszélgetünk, nem tőmondatokban hanem részletesen válaszol, visszakerdez stb. Azonban ha nem írok rá, akkor csak napokkal később ír rám hogy mizu.

Tehát az esetek 90%ában én írok rá, de akkor jól elvagyunk, nem érzem h le akarna rázni. Szerintetek ez miért lehet?


Köszi előre is a válaszokat, tanácsokat

17F



febr. 2. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Baratzonat. Foleg ha nem ker szamon miert nem irsz amikor nem irsz.

Attol mert valaszol vagy visszakerdez nem jelenti hogy erdeklod ot romantikusan. Ha tenyleg baratzonaban vagy akkor teljesen normalis hogy o is kerdezget.

febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ahogy az előttem lévő is írta, barátzóna.

Ha ő ír rád pl 2 nap múlva nem beszélgettek úgy, mint mikor te írsz rá? Valamilyen szinten van kötődes a lány részéről is mivel ír, de ha nem találkoztok akkor nem tud úgy kialakulni a vonzalom. Neten lehet szépet jókat mondani, amibe az ember beleszerett a másikba, de a netes szerelem, olyan mint a távkapcsolat. Semmilyen. Nem biztos, hogy működne. Próbáld kérdezgetni az érzéseit, hogy pl mit gondol rólad stb. Hamar kifog derülni számodra is, hogy mi is valójában. Barátzóna vagy leget nála próbálkozni.

febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el talizni. Nekem is friendzone-nak tűnik, nem veszíthetsz semmit, legalább hamarabb kiderül.
febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem érdekled eléggé, hogy időt meg energiát tegyen ebbe az egészbe. Sajnálom, mert én is hasonlóban voltam, engedd el szerintem, magadnak teszel csak jót, ha továbblépsz.
febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy neki fontos, talán barátnak, de akkor ő is rád írna, mert kölcsönös a kíváncsiság. Ő ezt nem teszi meg, aki nem keres engem az azt jelenti, hogy nem érdeklem. Ennyi a tanulság.
febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom hogy ő mennyire tudja/érzi, hogy nekem tetszik és többként tekinte(né)k rá, mint barát. Lehet megpróbálom elhívni valahova, abból kiderülne hogy tényleg mi a helyzet valószínűleg... :(
febr. 2. 15:16
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
73%
Mert ugyanolyan ismeretlen neki a szitu, mint neked.
febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És azért nem ír rám?
febr. 3. 19:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem jutsz eszébe. Nyilván ha bejönnél neki akkor sokat gondolna rád,nem napokkal később kapná fel a fejét hogy hoppá annak a srácnak elfelejtettem írni.

De esetleg az is lehet hogy játszmázik,tökmindegy mert mindkét esetben felejtős hogy kapcsolat legyen belőle

febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen nem erdekled, nem vagy elegge fontos szamara hogy szanjon rad idot
febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!