Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK/FIÚK! Azt várja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK/FIÚK! Azt várja, hogy írjak neki? Én kezdeményezzek mindig? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Egy lányt majdnem 2 hete ismertem meg, azóta nem találkoztunk a nagy távolság miatt ,megbeszéltünk ,hogy együtt vagyunk stb.... Azóta napi szinten írogatunk. Már 2x elhívtam randira ,de nem ért rá. Utólag megbánta ,hogy nem velem ment el valahova. Kb 5 napja csak én szoktam ráírni ,hogy mi a szitu. Mindig visszaír, ezzel nincs gond. Azt várja ,hogy én kezdeményezzek mindig? Én 17F, ő 16L.

2016. jún. 24. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen :) hajrá :)
2016. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is :3.. Mire vársz még?? .-.
2016. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire vagytok messze egymástól, de elmesélek egy történetet, hátha segít valamennyit. Én Csornán élek, a srác pedig Pécsen. Ez kb 300 km. Először csak haverkodtunk egymással, aztán "szerelem" lett. Mi is mindennap beszéltünk és nálunk is mindig én írtam. A kapcsolat vége viszont olyan unalmas lett, mikor már azt se tudtuk, hogyan bizonygassuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat és három percenként kaptam egy szeretleket, mit ne mondjak, unalmas volt. Aztán a másik gond az volt, hogy én komolyan gondoltam és mikor írtam neki, le lettem pattintva, hogy ő most edz, sörözik, próbál a zenekarával stb. Egyszer sem találkoztunk, pedig akartunk. Legalábbis én.

Szóval én tapasztalatból mondom: ha nem találkoztatok még, ne legyen semmi komolyabb (gondolok itt a szeretlekekre, a "nekem fontos vagy" kijelentésekre és hasonlókra). Majd ha találkoztok és még úgyis tetszetek a másiknak, akkor lehet.

Mindezeken kívül persze szurkolok, hogy összejöjjetek! :)

15/L

2016. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!