Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dönthetem el?

Figyelt kérdés
Biszexuális fiú vagyok és többször tapasztaltam azt, hogy heteró vagy haterónak valló fiú megbámult, többször is, akár hallgatózott is. Ő akkor nem feltétlenül heteró? Vagy ezt hogyan tudnám kideríteni anélkül hogy én bevallanám neki hogy már igenis bejössz és én neked?

márc. 9. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Vannak jelek azert, pl hogy megbamul, kedves veled nagyon, hallgatozik
márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatózótt? Ezt hogy érted?

Jól értem, 1 konkrét fiúról van szó?

márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: konkrétan ott állt előttünk a megállóban és megkérdeztem barátomat hogy hogy áll a hajam és erre ő is hátra fordult hogy megnézze. Nagyon fura volt, illetve szemezünk sokszor.
márc. 9. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem hallgatózott, hanem hallotta. Beképzeled. Semmit nem akar tőled.
márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez esetben csak az segít, ha nyíltan megkérdezed tőle. Azért vélem így, mert én egy szaktársamról hónapokig azt gondoltam, hogy meleg, közben egyáltalán nem volt az.
márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4: Igen hallotta habár 2 méterrel arrébb állt előttünk, de megfordult és rám nézett ami már egy másik dolog szerintem, de köszönöm válaszod.
márc. 9. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, és szerintem veled is, hogy hallod, hogy miről beszélnek melletted, és ha valami néznivalóról, mondjuk egy ruhadarabról, vagy csak egyszerűen kíváncsi vagy arra, aki beszél, akkor kíváncsiságból ránézel. Attól még nem érzünk fizikai vonzalmat az illető iránt, csak várakozás közbeni unalmunkat oldjuk.
márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ha egy hombar mogottem allva ilyen lanyos homokos hangon megkerdezne a masiktol hogy all a hajam, en is hatrafordulnek es megneznem magamnak ki ez az elbszott valaki hogy aztan nagy ivben elkeruljem.
márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: nincs lányos hangom. Átlag mélységű mint bárkinek.
márc. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!