Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek lenne kedve segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lenne kedve segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy nagyon nem megy az ismerkedés ezt főleg onlinera értem de élőben se igazán megy.(Életembe nem hiszem, hogy mosolygott volna rám làny😅) Nos azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy ha valakinek lenne kedve segíteni kideríteni, hogy mi a gond a kinézetemmel min kellene, tudnék változtatni. Vagy lehet a személyiségem az oka? elég visszahúzódó vagyok de azért el tudok beszélgetni az emberekkel. Nem vagyok olyan bőbeszédű de próbálkozok. Létezik, hogy inkább ez a visszahúzódó személyiségem nem jön be a lányoknak?


Itt a profilom:

[link]



márc. 12. 18:39
A kérdező szavazást indított:
A kinézettel van gond
Inkább a személyiség
19 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni a szavazáshoz, hogy vagy inkább mindkettővel.
márc. 12. 18:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kinézeteddel semmi gond nincs. Az más kérdés, hogy nyilván nem fogsz minden egyes lánynak tetszeni, de igényes, normális képeid vannak magadról. Valószínűleg a személyiségeddel sincs baj, inkább a görcsölés, túlzott akarás lehet a probléma.

Azt javaslom, hogy tölts le valamilyen chat appot, lehet akár az anotalk is, hiszen elsősorban az a cél, hogy ne csináld össze magad attól, hogy egy lánnyal beszélsz.

Vannak olyan appok, ahol sok tini van, és bár ezek hivatalosan barátkozós appok, de kb. mindenki ismerkedésre használja. Ilyen például a hoop, a wink, illetve a yubo is. Ezeken is nyugodtan próbálkozhatsz, mert a felhasználók több ezer arcot látnak naponta, így 2 perc múlva senki sem fog emlékezni rád, aki kioffolt.


Ezen felül az a helyzet, hogy az ismerkedés hatalmas része a szerencsén múlik. Pont összehoz-e az élet a megfelelő lánnyal, pont olyan kedvetek van, hogy beszélgetni kezdtek, mindkettőtök agyában elindulnak-e olyan biokémiai folyamatok, amik a vonzódásért felelősek... Ezer változó van és egyiket sem tudod befolyásolni.

Fel a fejjel.:)

márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ez a chat app jó ötlet lenne de az a gond, hogy Romániában élek és elég kevés magyar felhasználó van ezeken a platformokon mert már próbáltam.
márc. 12. 20:18
 4/10 anonim válasza:
71%
Álomférfi vagy ne aggódj össze fog jönni a nő!
márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
#3 Hogy hol? 🤣
márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Hetero pasiként mondom, hogy szerintem semmi baj a kinézeteddel.

Sok lány, nő ismerősömmel beszélgetve számomra az derült ki, hogy bár szempont számukra a külső, de koránt sem a legfontosabb. Az intelligencia, műveltség, humor, a jó kommunikációs képességek sokkal többet nyomnak a lattban, mint egy adóniszi megjelenés.


Ami sokat segít, hogy esélyt adj magadnak, hogyha társaságba jársz, ahol van lehetőséged találkozni lányokkal. Találj egy hobbit, amit szívesen csinálsz, egy társaságot, ahol ennek a hobbinak élnek és ahol nem árt, ha lányok is vannak, így lesz közös témátok, nem kell azon feszengeni, hogy miről beszélgessetek és a többi már alakulni fog.

márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
márc. 15. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
A kinézeted átlagon felüli, de ez sajnos nem elég, hogy népszerű legyél a lányok körében. Manapság csak a suttyó faszagyerekek tudnak érvényesülni, még csak nem is kell jóképűnek lenniük, ha megnyerő a személyiségük.
márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Okes
márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik vagy te a kutya vagy az ember? Mert több kép is van mind a kettőröl
márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!