Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb tulajdonság?

Figyelt kérdés
Fiúk! Mik azok a tulajdonságok, amik legjobban visszataszítóak, idegesítőek egy lányban?

márc. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Büdös punci
márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
Lehányna alvadt tejjel.
márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
97%
Nem őszinte, hazudik, kihasználása
márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Foleg ha nem oszinte, hazudik vagy ilyen egomanias idk hasonloak. Legtobb rossz tulajdonsagot ugyis elfogadunk ha szeretunk valakit
márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Lehet hogy sokan most magatokra ismertek, de Minden ember más, és mindenkinek megvannak a saját elvárásai! Véleményei. Én is tiszteletben tartom a tieiteket!

Szóval léci, nem kell lepontozni.

Nekem személyszerint ilyen az ideális barátnő.


Vonzó: introvertált. Nincsenek fiú barátai. Kedves figyelmes érdeklődő. Nem lóg egésznap az instáján. Nem rakja ki a mellét "dekoltázs" címkével. Nem rakja ki a hasát és a köldökét az utcán, minden f*szi előtt (haspóló). Nem vesz fel ehhez hasonló ribis ruhákat. Nem pakolja ki, nem mutogatja a testét Instagramon.

Nem festi erős pirosra a száját. Nem akar szexi lenni, hanem inkább aranyos cuki. Nem iszik alkoholt, nem cigizik, NEM jár bulikba. Nem kárumkodik állandóan. Nincs piercing. Hűséges megbízható. Nem fél ajándékot adni a srácnak/férfinak.


Taszító: Párkapcsolat nélkül lefekszik valakivel. Biszexuális, és olyanokat csinál más lányokkal ami rosszul eshet a fiúnak.

Éésss.....a fentieknek az ellentétje.⬆️


Mindegyikre meg van az okom hogy miért szeretem, és miért nem. A bulit azért nem szeretem, mert az egy olyan hely ahol fiúk vadásznak lányokra. És nagyon nem szeretném hogy az én barátnőmre is fiúk vadásszanak.


Ez az én személyes véleményem.

márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
márc. 22. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!