Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Sziával szoktam ráírni a lányokra. Ha válaszolnak megkérdezem, hogy hány évesek. Többen is írták, hogy találjak ki valami jobb szöveget, volt aki vissza is utasított emiatt.


Jogos az elvárásuk? Mit várnak, milyen szöveggel írjak?



márc. 24. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg elég béna kezdés. Valsmi kreatívabbat írj, és főleg ne mindenkinek ugyanazt. Személyre szabott legyen.
márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Példa?
márc. 24. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert ha ráírsz valakire, akkor illene elmondani, te ki a fene vagy, és miért írsz rá. Ha kapok egy üzenetet, hogy szia, aztán hogy hány éves vagyok, akkor azt gondolom, hogy valami robot, vagy aki nem kreatívabb egy robotnál.
márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A sziával az a baj, hogy nem beszélgetésindító. Abból átlag esetben annyit kapsz, hogy "szia", "szia", "hogy vagy?", "jól, és te?", "jól", aztán el is halt a beszélgetés.


Valami olyannal kell indítani, ami ennél hosszabb eszmecserét von maga után. Reagálj valamire, amit a profiljában látsz, kérdezz, amire válaszolni tud.

márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Írj bármit, ami hozzá kapcsolódik. Például, ha az egyik képén rajta van a lányon egy Nirvana póló, akkor megkérdezheted, hogy melyik a kedvenc száma tőlük. Bármi hasonló jó lehet.
márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
3# Ha valaki ennyit ír nekem, én is mindig spamre meg robotra gondolok, és ha ismeretlen, ennyire miért reagálnék. Ezeket automata ignorálom.
márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez nagyon undorító és bunkó tőlük.


Én azt mondom, nekik jobb szövegük van? Hm? Ők még meg sem próbálják.

Ameddig csak seggükön ülnek és másra várnak, én inkább kussolnék a helyükben.

Írjanak akkor ők rá fiúkra, ha annyira jól tudják mi a jó szöveg.

márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kell kezdeni hogy 15cm az sok vagy kevés. Az összes nőt így vonzottam be. Jelenleg 67 éves vagyok és szingli
márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!