Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ekkora kiruccanás után míért...

Ekkora kiruccanás után míért érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Szóval volt ez a Volt fesztivál,elmentünk 5 napra a barátaimmalmés annyira boldognak éreztem magam ott,hogy olyn emberekkel vagyok akiket szeretek,de most,hogy hazajöttünk,velük ritkán találkozom és úgy érzem visszatérve a szürke hétköznapokba,ezt nem fogom bírni...Annyira rossznak érzem az életem másokéhoz,hogy hihetetlen,és nem akarom már ezt....évek óta ezt érzem,nagyon szeretnék változtatni ezen,de egyszerűen fogalmam sincs hogy kezdjek bele abba,hogy jobbá,boldogabbá tegyem az életem...Ez az érzés alapjáraton a hétköznapokban is bennem van...sőt álltalában hétvégén mégjobban mikor itthon dekkolok vagy elmegyek csak edzeni,mert jobb hobbim nincs,de most egy ilyen fesztivál után hatványozottan ezt érzem,hogy hihetetlen miben élek,és nekem rohadtul nem erre van szükségem,nem ott vagyok,ahol vagyok..Esetleg,ha más érez,érzett hasonlóan az életében hosszú távon,hogy lábalt ki belőle?szívesen beszélgetnék erről olyan emberekkel akik ezt át tudják érezni...
2017. júl. 2. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
jövőre lesz megint :D fogd fel úgy mint egy ünnepet mint pl a karácsonyt, hogy azért értékes mert ritka , ha mindennapi lenne nem értékelnéd.
2017. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreztem tavaly nyaralás után, sőt már a hazafele úton..hát.változni neü.változott semmi,de visszarázódtam...
2017. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!