Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb három hete ismertem meg interneten keresztül egy fiút. Az első napokban, hetekben nagyon aranyos és kedveskedő volt. Mindig hamar visszaírt, érdeklődött irántam. Viszont pár napja 4 óránként ír vissza, vagy meg se nézi az üzenetemet pedig elérhető. Sajnos találkozni még nem volt lehetőségünk, mivel nagyon messze lakunk egymástól, de nagyon vágyunk rá mindketten. Megbeszéltük, hogy a távolság ellenére megpróbáljuk ezt az egészet. Nem értem ez a hirtelen váltás miért történt. Már nem vagyok számára elég érdekes? Kérlek segítsetek :(
ápr. 11. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is érdeklòdő voltál vagy csak igen-nem válaszokat küldtél? Ha a második akkor szimplán megunta hogy csak ő teper.
ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, én is mindig érdeklődtem.
ápr. 12. 06:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy ráunt erre, de az is, hogy csak átmeneti a helyzet. Azt javaslom, hogy mindenek előtt beszélj vele erről, írd meg neki az aggodalmaidat. Aztán pedig időszerű lenne egy tali, hiszen nem véletlenül szokták mondani, hogy online ismerkedésnél 1-2 hét után már érdemes élőben is összefutni.
ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem minden ember néz rá 4 óránként az üzeneteire mert van dolga? Vagy te úgy gondoltad, hogy mivel eleinte hamar válaszolt ezért mindig is így fog és azonnal ugrani fog? Nálam van, hogy 8 vagy több óráig nem nézek rá, nem azért mert bunkó vagyok, hanem azért mert elvagyok foglalva mással, mondjuk az életemmel.
ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy állandóan a telefonon lógjon valaki, mert természetes, hogy nem az az első dolog. Viszont ha valaki nekem fontos, akkor megmagyarázom neki, hogy miért nem tudtam írni az adott napon. Lehet ez csak nálam van így, de ha valaki engem érdekel, akkor alig várom, hogy írjon és nem várakoztatom meg 9 órán keresztül.
ápr. 12. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a gyerekeknél van így akik ráérnek erre, hogy magyarázatot várjanak a semmire. Tök jó, hogy fontosnak találod a csávót de nem mindenkinek úgy van beosztva az élete, hogy ezt megtehesse, ráadásul egy bizonyos életkor felett már nem fognak erre törekedni mert mindkettőtöknek kéne, hogy legyen élete.

Én elhiszem, hogy nem egésznap a telódat bújod, de, hogy ezen rugózol egész nap az biztos.

ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!