Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talalkozzak vele? vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak vele? vagy hagyjam őt? story lent

Figyelt kérdés

van egy fiu akivel egy buszon jarunk, regebben eleg sokat bamult es nekem bejott, multhet csutortok este unalom uzesbol megkerestem az instagramjat nagy nehezen, o ram irt es azota beszelgetunk minden nap/oraban..

nagyon orultem hogy talaltam egy ilyen fiut akivel van kozos tema es elbeszelgetunk sokat,

mondta, hogy talalkozzunk is es hogy majd ker tolem egy csokot is..


erre en ma meglattam hogy egy csaj megjelolte hogy fekszik az olebe a srac a csaj pedig simogatja.. a fiunak sehol se volt mutatva hogy van baratnoje es nem is mondta..

kicsit rosszul esett,hogy akkor tolem meg mit akar? hagyjam ot ? vagy beszelgessek vele tovabb, marmint a beszelgetes, eddig nem tortent koztunk semmi ,addig nem megcsalas,

de lehet engem ki akar hasznalni?

ne talalkozzak vele?



#vanbaratnoje #baratno
ápr. 22. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne találkozz vele. Ki akar használni.
ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is nagyobb esélyel akar kihasználni, mint nem kihasználni téged a leírtak alapján ha jól veszem ki az egész szituációt.

Amennyiben már nem okoz gondot elveszíteni őt akkor esetleg rá is kérdezhetsz nála, hogy jól látod-e, hogy van-e barátnője.

ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Írd meg neki, hogy nem szeretnél találkozni vele, mert láttad, hogy egy másik lánnyal van.
ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 eleg rosszul esik elvesziteni ot..

tenyleg meg senkit fiut nem talaltam akivel ilyen jol alakult volna..:/

ápr. 22. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

4-es


Azt elhiszem, viszont valahol meg kell húzni egy egészséges és értelmes vonalat ami alá nem mész, mert különben könnyen rosszul járhatsz.


Ha kell még vmiben segítség írj nyugodtan.


Üdv

2-es

ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Csak barátok. Nem kell mindent bele látni. De kérdezz rá, lehet nem is ő
ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehetséges, hogy van valami magyarázata a képre, érdemes szóba hozni. Az is például egy intő jel, ha kínosan magyarázkodni kezd, de akár az is megeshet, hogy tényleg meg tudja magyarázni a helyzetet.
ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

meg egyenlore nem akarom azt szoba hozni cikinek erzem hogy meglattam es most azt mondanam neki

ha valamit tenyleg akar tolem majd mondom hogy “en nem akarok tole semmi”

ápr. 23. 10:57
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#8 "cikinek erzem hogy meglattam" - Hát ez valóban rém ciki... Sokkal cikibb az, hogy ezek szerint veled akarta megcsalni a barátját.
ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Foglalkozz vele, találkozzatok, lehet, hogy félreértetted a storyt, ironizálnak, viccelnek, vagy ilyesmi.
tegnapelőtt 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!