Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek? Félek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Félek hogy kinevet. ( 17/L ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki nagyon tetszik nekem.De fogalmam sincs mégis hogyan kezdeményezzek.Szóba se áll velem. Az eddigi 3 év alatt a köszönésen kívül sose jutottunk tovább. Azaz egyről a kettőre soha nem tudok lépni. Tudni kell hogy teljesen más körökben mozog mint én,mármint nem érdeklődésben s hobbi téren hanem társaságilag.

Én nem vagyok az a nagymenő,ki ha én nem,az osztály királynője,egy hangadó tipus. Megvannak a saját barátaim,akiket persze utál s ennek hangot is ad elég rendesen. Én nem kedvelem az ő haverjait,ő pedig az enyémeket. Ez kölcsönös. A hangadó szerepet tölti be. Mindenre van megjegyzése s kinyílványítja a véleményét. Karakáns, irányító tipus.

Az egyedüli személy akinek nem szól be az én vagyok. Ha a spanjai tesznek valami megjegyzést rám,nem kontrázik,s ezekben a szituációkban nem áll oda melléjük,inkább tereli a szót. Az én barátaimra persze ez már nem érvényes,dumál nekik,s lejáratja. De ha valamilyen kivülállóval van gondom,akkor arra rászáll. Idegesíti s kikezdi. 9.-ben kaptam tőle egy szerelmes levelet amiben azt írta:

" Szia! Nem tudom hogy kezdjek bele,kicsit nehéz elmondani azt ami bennem van. Én nem kértem hogy ezt érezzem,magától jött,hirtelen és váratlanul. Úgy érzem nem érdekellek,s ez nagyon fáj. Nem számít mi lesz, s mennyit kell várnom ,én kitartok melletted mert szeretlek. A háttérben pedig mindig vigyázni fogok majd rád , egyetlen kis rózsabimbóm!"

Ez az üzenet még meg van,mikor láttamoztam folytatta:

"Nem én voltam,hanem a haverok!" S letiltott. Azóta fel sem oldott s nem is hoztuk szóba. Senki.

Szecska avatóra keringőt kellett táncolnunk,s a fiúk választhattak párt, aztán Ő kezdte,s egyből engem kért fel. Ha elléptem, kiváncsiságból,jött utánam. A próbákon végig fogta a kezem,a szünetekben sem akarta elengedni. Izzadott a tenyere. Érezni lehetett ahogy kalapál a szíve. Állandóan néz, ha rápillantok eltekint, majd újból rám szegezi a tekintetét.

Csendben,halkan. Van hogy belebambul, közben pedig ülnek körülötte a haverjai,aztán ő nem reagál,csak néz. Eleinte arra gondoltam nem engem,de akárhova ülök arra néz ahol ülök. Engem bámul.

Ha piszkál egy fiú,mert nem vagyok épp egy nagymenő akkor Ő oda áll, "bevéd!"

Tavalyi tanévben az angol tanár megkérdezte kinek van barátja,barátnője. Ő nem jelentkezett.

Rákérdett miért? Nem is tetszik valaki? Annyit mondott ez annál kicsit több s nem is ragozta tovább. Az én társaságomnak egy sziát nem mondd oda, reggelente viszont mikor kint áll a suli előtt s cigizik és én épp akkor megyek az iskolába kilóméterekről köszön. Nem hül.ye gyerek,okos. Jól tanul.

Nagyon odavagyok érte,s fogalmam sincs mit csináljak. Párhete odaültették mellém,gondoltam ráírom egy cetlire hogy beszélgetni akarnék vele,oldjon fel. De háttal ült nekem,mintha tet.ves lennék. Igaz, a haverja felé fordult s a könyvből diktálta neki a válaszokat. Gondoltam már arra is hogy nem komplikálom túl. Egyszerűen odamegyek hozzá, félrehívom beszélni ezzel kapcsolatban,de akkor mindenki faggatni fog minket,s elkezd terjedni az iskolában hogy szerelmes vagyok belé.

Olyan pillanatot akarok amikor ketten vagyunk csak,de Ő állandóan falkában lóg. Követik mint a kacsa az anyjukat. 10.-ben egyszer tesi után adódott egy ilyen "lehetőség", 15 óra volt. Indult volna haza,én direktbe szuttyogtam hogy csak Ő maradjon. Majd megkérdeztem meg-e vár. Nem szólt,csak leült s bólintott. Aztán mondtam mehetünk, hánykor megy a buszod? 15:05-kor- válaszolta. Kicsit elszégyeltem magam s a következő szavaim már az volt hogy :"bocsi,nem tudtam"! Ő pedig erre:"ugyan,nem baj!"

Elakartam vele kezdeni beszélni erről, mikor kinyitotta nekem az ajtót. Megkérdeztem játszva:" Amúgy mit szoktál órákon annyira nézni?" -Semmit.-Mondta. S úgy ahogy ott,azt ment a barátaihoz mint a 21.

Csak pislogtam nagyokat. Ott hagyott ez miatt.

Nem megy bele a sok hülyeségbe,nem olyan. Inkább a kondiba jár le. Szereti a számítógépes játékokat.

Gondoltam szerelmes levélre,kamufacebookra ,de nem vagyok már gyerek.

Aztán kitaláltam , bemegyek ezentúl reggelente korán,alkalmasint egyedül jön be a suliba, s mikor még nincs ott senki, nem látni embert a folyósón még megállítom,nem a teremben mindenki láttára. Azzal az indokkal hogy tudom Ő szokott játszani ilyen-olyan játékokkal, jól tud angolul,s valami hiba van a programmal. Segítene-e? Oldjon fel facén s leírom mit ír ki. Címszóval. A többi rajta múlik,talán így nem vesznek a szájukra.

Mi van ha kinevet ha megtudja? Ha rosszul gondolom hogy nem hagyom hidegen? Ha utána bo.londot csinál belőlem s megszégyenít? Nyárra gondoltam, ha sikerül ,beszélgetni,találkozgatni. De aztán jön a szeptember és megint kezdődne előről. Én visszabújnék a csigaházamban. Eléggé halk vagyok,csendes,nyugodt. Osztályelső tanuló szóval ez is hül.ye kérdés két forintért. Nagyon félek.

Szerintetek érdeklem,van nála esélyem? Mégis csak osztálytárs. Annyi lány haverja van aztán még sem választ onnan barátnőt.

Ti mit gondoltok?

17/L


2015. ápr. 23. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el. Rovidebben le tudod irni?
2015. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%
Remélem senki sem olvassa el. Ez túl hosszú
2015. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen-olyan kamu indokokat keresni? Mondd meg neki, hogy mit érzel szemtől szembe.
2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 aladar12 válasza:

mondjuk amikor reggel mész a suliba és rád köszön, menj oda és beszélgess vele.

ha nem tudnál vele kockulni, mert nem élveznéd, fel se hozd.

de a reggeles nem hülyeség, csak mindenféle témát hozz fel.

2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tetszik a legmenőbb srác a suliban,állandóan engem bámul,s bevéd. Viszont egymás baráti társaságát utáljuk. Teljesen más mint én. Aztán kaptam tőle 9.-be is egy szerelmes levelet. Nem rudom komoly-e,mennyire érdeklem.

Hogyan kezdeményezzek hogy ne röhögjenek ki?

2015. ápr. 23. 17:01
 6/20 aladar12 válasza:
ja én elolvastam, mert cuki vagyok.
2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2015. ápr. 23. 17:02
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdeklem?
2015. ápr. 23. 17:05
 9/20 anonim válasza:

Végigolvastam.

Félhet, nem akar őszinte lenni, de egyértelműen látszik a leírtak alapján, hogy szeret, vagy legalábbis tetszel neki. Lehet a haverjai miatt fél, lehet bizonytalan, lehet pont azért nem mer lépni, mert ő is attól fél, amitől te, hogy nem érdekled, és besül.

2015. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Elolvastam és tudom milyen nehéz, de muszáj lesz megszólítanod. Bármennyire is menő gyerek, attól még lehet, hogy nem mer megszólítani, pedig akar. Beszélgess vele. Velem is volt hasonló (én fiú vagyok) és kb. fél év kellett nekem, mire megszólítottam azt a lányt. Nem jött össze, de nem is bánom. Ő nem mutatott nekem jeleket, de nekem irtózatosan tetszett.


Szólítsd meg! :)

Szerintem sikerrel fogsz járni.

2015. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!