Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy csendes lány felé?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csendes lányt, aki tetszik nekem de a nehéz múltam miatt egyátalán nem értek az emberekhez és nem tudom, hogy kéne kezdeményezni felé. Már nagyjából fél éve rendszeresen beszélünk és jól megértjük egymást. Ahogy megismertem, egyre jobban megkedveltem.(Tavaly hallottam ahogy kétszemközt lehordja a barátnőjét amiért mindig akkor jött oda, amikor odamentem hozzá, ezért mentem egyátalán oda hozzá barátkozni év elején mert alapból nagyon csendes lány) /Az még nekem is leesett, hogy a múltjában van valami és azt tudtam meg tőle hogy az általánosban "eltaposták" (ahogy ő mondta) és az apja (amíg volt neki) rendszeresen verte mert agresszív volt, nem tudom hogy ez számít-e../ és szeretnék felé most már jobban közelíteni de nem tudom hogy ezt miként tegyem meg, az iskolában nem jön oda csak ritkán de facen minden nap rámír, bár ő sem facebookos, de amikor fent látom akkor rám is ír... Tudnátok nekem valamit javasolni hogy hogy közelítsek felé hogy ne vegye rossz néven és megtudjam, hogy barátként kezel-e engem vagy ő is többet akar-e... Ha mégis többet akar, mint barátságot akkor hogy közelítsek felé? (Én js zárkózott vagyok és csendes, általánosban nem is voltak barátaim a családi háttér miatt csak minimálisan. Nem voltak rám szállva mert 11 éve ninjutsu-zok de csak akkor szóltak hozzám ha kellett valami az iskolához mert osztályelső voltam, szóval ezekhez abszolút nem értek, ezért ezt nem tudom hogy mennyire sikerült érthetően megfogalmazni.. Értelmes válaszokat kérek.

2015. febr. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép halkan, nehogy megijeszd.
2015. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üvölsd le. nem biztos hogy csendes, lehet sikítozik közben.
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! A csendes lányoknak is kizárólag az számít.
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tudsz angolul olvasd el [link]
2015. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még amikor az egyik tanár mondta neki hogy beszéljen hangosan, akkor sem tudott hangosan megszólalni...Csendes alatt mit értesz? Hogy vezessem fel neki a témát?
2015. febr. 18. 20:40
 6/7 Linó03 ***** válasza:
Egy agresszív apa után szerintem szívesebben nyit egy kedves, figyelmes fiú felé, mint egy magát fényező macho felé. Szóval csak kedvesen, természetesen.
2015. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj rá túlságosan, hagyj neki időt, de éreztesd vele, hogy számíthat rád, hogy értékeled őt, finoman bókolj neki, aztán a többi majd remélhetőleg alakul magától. Mondjuk arra számíts, hogy a múltatok mindkettőtök életét megterheli, tehát nem lesz egyszerű, de ne add fel.
2015. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!