Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni melegekkel ha a neten nem szeretnék? 16/l

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok a neten ismerkedtem eddig és nem jöttek ki nagyon jól azok az ismerkedések..

Hol/Hogyan tudnék ismerkedni lányokkal akik nem csesznek át? :(



2015. ápr. 23. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
a meleg az nem a homoszexuális fiú rövidítése?
2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem a meleg azaz"gay" angolul de elnézés hogy így írtam ki.. :/ akkor "Hogyan tudnék leszbikusokkal ismerkedni ha a neten nem szeretnék"? :)
2015. ápr. 23. 22:46
 3/10 anonim válasza:
:D
2015. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
hát nyilván közelítesz egy lányhoz aztán csak kiderül hogy leszbi vagy sem :D külön leszbi helyekről meg nem tudok... na jó egyről :p
2015. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Egyrészt ne buzulj, nem jó az. Másrészt a gay azt jeletni, hogy boldog. Harmadrészt a meleg hőmérsékletre utal. ;)


Kevesebb amerikanizáció, több agysejt.

2015. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem tudsz nagyon, kivéve ha van a közeledben melegbár, vagy nagyon-nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy belefuss egy hasonló lányba, tehát marad a net. :/ Egyébként én is hasonló cipőben járok, őrjítő, de ez van.
2015. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6%
Gay csak fiú lehet, magyarul pedig ez az elnevezés rá, elég gáz :D
2015. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
89%

Amúgy pedig én a barátomat suliban ismertem meg.

Ő az első barátom, nehéz volt titkolni mindenki előtt, hiszen azert a suliban gonoszak az emberek.

Aztán kb 1 év kavarás után 1 és járás után, kiderült, mivel nem vagyunk hívei a nyilvános érzelem nyilvánításnak, így csak az első pár hét volt kínos

Gondolom vannak meg ilyen bárok, de én 16 évesen nem mennek oda a helyedben

2015. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
Oke...igen ertjuk es a gay-t tenyleg a leszbikusokra is hasznaljak...habar en szeretnem elvegezni AZT a kurzust ahol a gay a boldog jelentese...am ha ez megnyugtat (bizonyara nem) de nekunk melegeknek (marmint fiuknak) sem egyszerubb 😩
2015. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na jó, ez engem is érdekelne. :) Sok leszbikus/biszex barátnőm van, de fogalmam sincs, ők hogy ismerkednek, sose adnak egyenes választ. És igen, a bárok/bulik se opciók, a radarom pedig egyáltalán nem működik. :/

15/L

2015. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!