Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni melegekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni melegekkel személyesen is?

Figyelt kérdés

Borzalmasak ezek a társkereső oldalak mindenki szét photoshoppolja a képét vagy más embernek adja ki magát mint aki valójában.Szóval olyan helyek érdekelnének ahol lehet ismerkedni és ahová nem csak párok járnak le???


20/F



2014. febr. 17. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
sp koncert, fridi rajongói találkozó stb
2014. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Meleg bárokba?
2014. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

1 ső válasz :lol


Nos sajnos tényleg ez van és ez szopás.

Erre már én is ráébredtem,de nem lehet mit tenni nem tudom milyen lehetőségek léteznek még T.keresőkön kívül? Fogalmam sincs talán meleg bárok ,de nincs az az isten ,h valaha is le másszak 1 be is lehet ,h előítéletes vagyok ,de ez van szóval marad T.keresők ahol azért szerintem nagyon sok gyönyörű szép férfi van ,de nagyon válogatósak és tényleg csak a szex érdekli őket sajnos k.b 3,4 éve tolom a t.keresőket és ezalatt az idő alatt egyetlen egy emberrel sikerült megismerkednem akivel minden 100% passzolt,de sajnos mégsem jöhetett létre semmi komolyabb(hosszú sztori) de ez az egyetlen egy példa az amiért a mai napig reggelve vagyok pár helyen ez éltet és reményt ad ha ő fent volt egy ilyen helyen akkor még lehetnek hozzá hasonlóak van némi remény.De nagyon korlátozottak a lehetőségek egy meleg férfi számára ismerkedés terén ha nem csak dugni szeretne és van egy ideál képe 25/F

2014. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem alteregóba is csak párok vannak szinte senki se szingli...
2014. febr. 17. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Hőerőműben
2014. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hőerőműben :D :D :D nah ,de viccet félre téve valaki?
2014. febr. 17. 20:09
 7/16 anonim ***** válasza:
írj rám bpi vok :)
2014. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Szimpozion Egyesület.
2014. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 moonlightsentinel ***** válasza:
45%
Alteregóban csak párok? o.O Kb. 3/4-e szingli aki oda jár :D
2014. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom nem próbálkoztam ott még ismerkedni alterba ,de látom amit láttok...
2014. febr. 18. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!