Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan beszélhetnék vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy vonattal járok szinte minden nap. Nagyon tetszik nekem és már többször elhatároztam, hogy beszélek vele, de semmit nem bírok tenni, mert amikor a közelemben van, akkor leblokkolok.Ebben az is szerepet játszik, hogy régen nem volt sok sikerem a lányokkal, de azóta szinte kicserélődtem, csak bátorságom nincs.... :// Na meg persze fogalmam sincs, hogy miről tudnánk az elején beszélni. Tudnátok ehez tippeket adni (sokat:D)? Talán könnyebb lenne így kezdeményezni. Előre is köszi :)

16/F



2015. máj. 13. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Először: Akkor menj oda hozzá, ha látod, hogy nyugodt. Ha mérges, nyugtalan, akkor nem éri meg odamenni, mert valszeg idegesíteni fogja csak.


Ha pl. zenét hallgat kérdezd meg mit hallgat, esetleg dicsérd meg, ha szép a szeme vagy valami. Légy tökös gyerek, s ő legyen a középpontban egy esetleges társalgás idején

2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) de ha ezek után jönne a kínos csend?
2015. máj. 13. 20:49
 3/3 anonim válasza:
Menj oda hozzá és kérdez meg hogy hívják,nagyon szép vagy,ha pl. hallgat valamit ha neked nem az a stílusod akkor nehogy azt mond hogy de jó csak az igazságot! Hazugságra nem épülhet egy kapcsolat!!! Aztán ha már beszélgettek jönni fog magától! Sok szerencsét :)
2015. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!