Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélhetnék vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele erről normálisan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm(Németországban él) barátja mexikói, kb. 2 éve ismerték meg egymást fb-n(akkor 14-15 év körül lehettek), és azóta együtt is vannak. Most július végén utazott el hozzá a srác 3 hétig.

Akárhogy is hangzik, de nekem rossz nézni, hogy úgy érzik, örökké együtt lesznek, mert szerintem kb. fél év múlva már úgysem így lesz.

Ha valaki, akkor én nem akarok rosszat nekik, csak szeretném valahogy megértetni vele ezt a dolgot.


2014. aug. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Irigy ku.r.va vagy.
2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátnőd. Tarts ki mellette.

Miből gondolod hogy nem lesznek együtt fél év múlva?

2014. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!