Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves csajok hol ismerkednek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves csajok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Sulin és szórakozóhelyen, fesztiválon kívül?

2015. máj. 14. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondoconon vannak fiatalabb szép lányok :D PlayIT-en én se láttam.
2015. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Pl bárhol, ha megtetszik valaki akkor csak menj oda hozzá. Nem baj ha nem "szemeztek" előtte, én pl sosem szoktam sokáig bámulni senkit mert nem vagyok képes rá, de attól még örülnék ha oda jönne hozzám és ne egyből a kapcsolat témára menj rá, hanem először próbálj a barátja lenni, onnantól már minden simán fog menni.:)

u.i.: Ha nincs bátorságod odamenni ahhoz aki tetszik, akkor nem vagy kész még egy kapcsolatra. ;)

17/L

2015. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!