Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell csajokat ismerni,...

Hogy kell csajokat ismerni, hogyha sportokra vagy kondiba megyek akkor ott szinte csak fiúk vannak, meg discoba és neten is arcoskodnak a csajok nem ismerkednek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Utcán..
2014. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Discoban nehezen fogsz ismerkedni, max egy éjszakásat találsz.

Mi lányok is ismerkedünk, a sportos részhez annyit mondanék, hogy nem izzadságban úszva akarok rátalálni a nagy Ő-re, viszont kismillió hely van ahol az ember lányokat találhat.

2014. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
a csajoknak szinte sehol sem jó, kivéve, ha néger vagy szuper helyes páwa vagy xd
2014. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Nem válaszoltál a kérdésre! Írd már le a kismillió helyedet, ahol rátok találhatunk...!!!

2014. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! * :$
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez engemis érdekelne. kettes kismillio hely van aztmondod, mondj már párat légyszi. pl én faluba lakok csak egy diszco van ami ugye kampo, meg egy pizzéria ott sem nagyon lehet ismerkedni, ezesetben te hová járnál be a közeli városba pontosan? (ott kb minden van)
2014. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utcán, parkokban, kávézókban, koncerteken, kocsmában bárhol...

A lányok is kiszoktak mozdulni, nem kell minket lasszóval halászni, a páwás dolog meg baromság, legalább is nekem nem nagyon jönnek be.

2014. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én már utcán is szólítottam meg lányokat meg ismerőseim is, nagy lelkierő kell hozzá. Ha az utcán mész oda van barátom, nem ismerkedem, most beszélgetünk a barátnőmmel, pofákat vágnak akkor is ha tök normális vagy, esetleg beszólnak. Valahogy úgy tudom elképzelni az ismerkedést, hogy valami csajdús egyetemre, kollégiumba, vagy albérletbe bekerülni, vagy hogy állandóan azzal keresed szinte minden ismerősöd hogy jöjjenek veled sörözni és hogy hívjanak csajokat.. De nem tudom, adjatok akkor ötleteket.
2014. júl. 31. 12:11
 9/17 A kérdező kommentje:

Utcán, parkokban ez kb ugyanaz, szinte akárki csinálja csövesnek nézik és elutasítják.

Kávézókban hogy, veszel egy kávét a Starbucksban minden alkalommal ezerötért a haveroddal a plázában, aztán HA épp van csaj akkor odamentek zavarni más vásárlókat minden nap hogy sziasztok ha éppen nem figyel a személyzet hogy rátok szóljon? És akkor hirtelen az utcai bunkó viselkedésből attól hogy beültek a Starbucksba hirtelen átváltoznak a lányok tündérekké?

Koncerteken én csúnya lányokat láttam főleg, sápadt, dagadt piercingeseket, jó koncert ritkán van.

Kocsmákban is ált 80-100%-ban fiúk vannak.

Várjuk a további tippeket a normális ismerkedéshez, ahol nem kell lasszóval lányokat halászni.

2014. júl. 31. 12:21
 10/17 anonim ***** válasza:

"Utcán, parkokban, kávézókban, koncerteken, kocsmában bárhol...

A lányok is kiszoktak mozdulni, nem kell minket lasszóval halászni, a páwás dolog meg baromság, legalább is nekem nem nagyon jönnek be."



Csak egyszer tudná meg, milyen pasinak lenni. Még azt sem tudom mondani szerencsétlennek, hogy cseréljünk helyet, mert lányként ha odamegy egy fiúhoz, a fiúk vevők az ilyesmire.

2014. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!