Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kerüljem el a kínos csendet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem el a kínos csendet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik a buszon és le akarom szólítani, de attól félek, hogy nagyon hamar jön a kínos csend. Tudnátok témákat mondani ilyen esetre? Én ebben még nagyon kezdő vagyok...

16/F



2015. máj. 14. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg melyik suliba jár hogy megy a tanulás mit szetet csinálni dobj fel pörgős témákat
2015. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Buszon csend? Na ne már...
2015. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a csendet úgy értem, hogy kettőnk között...
2015. máj. 14. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kínos csend első alkalommal? Ne már.

Hello, xy vagyok, csak azért szólítottalak le, mert szimpatikusnak talállak, szeretnélek megismerni, ha nem gond. Hogy hívnak?

Aztán jöhetnek triviális kérdések:

- Hányadikos vagy?

- Hova jársz?

- Szereted az iskoládat?

- Mi a kedvenc tantárgyad?

- Minek készülsz?

- Mi a 2. tanult nyelved (feltéve ha van)?

- Szeretsz zenét hallgatni?

- Milyen zenéket szeretsz?

- Mi a kedvenc műfajod?

- Játszol valamilyen hangszeren? Mióta?

- Sportolsz valamit? Mióta?

- Külföldön tervezel élni?

- Melyik országban élnél?

- Mely országokba szeretnél eljutni, mielőtt meghalsz?

- Milyen nyelveket szeretnél megtanulni?

- Mi a kedvenc versed?

- Mit gondolsz a halálbüntetésről (csak, hogy legyen valami aktuális is :D)?

Őszintén szólva, most így hirtelen kifogytam, de valószínűleg pár kérdés után, fennakadtok egy kérdésen, és elkezditek kifejteni azt. Ezek a kérdések, szerintem több, mint egy órára elegek. Feltéve persze, ha beszédes a lány.

2015. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Igazából erre nincsen nagyon sablon.


Röviden talán annyi, hogy ha kérdezel nyílt kérdéseket tegyél fel (amire nem lehet igennel, nemmel vagy egyéb egyszavas válasszal válaszolni). Plusz még próbáld érzelmi alapokon valami olyan témára terelni a beszélgetést, mert ha olyan sablont használsz, mint a negyedik, akkor azt fogja érezni, hogy valami kihallgatáson van és az nem valami jó dolog.

Vagy ha te válaszolsz valamire, akkor te se egyszavasakat, hanem kicsit bővebben, ha van rá lehetőség, mert annál több a lehetősége, hogy rá tudjon kérdezni valamire.


Amúgy ez olyan mint a biciklizés. Gyakorolni kell: menj emberek közé és beszélj velük és előbb-utóbb jobb lesz.

2015. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Félreértettél, ezeket nyilván nem sorban teszi fel :D

Ezek csak kiindulópontok, mint mondtam, biztos lesz már az első 5-10 kérdésnél egy olyan téma, ami mindkettejüket érdekli, és akkor arról kezdenek el beszélgetni egy ideig.

2015. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!