Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki nyaggat, hogy hagyjam...

Mindenki nyaggat, hogy hagyjam abba a fogyást, nagyon zavar, hogyan kerüljem ki ezeket a megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Január óta fogytam 14 kg-t. 165 cm vagyok, akkor voltam 82 kg, most vagyok 68. Még pár kg-t szeretnék leadni, jó lenne 60 kg-nak lenni, de már 65-el is megelégedek. A munkahelyemen már mindenki minden áldott nap azzal nyúz, hogy borzasztó sovány vagyok, elfogyok, mint a holdvilág, hagyjam mostmár abba, nem kellene többet fogynom, mert rámegy az egészségem. Szerintem 4 hónap alatt 14 kg nem egy eszeveszett tempójú, vad fogyás.... mindenki kérdezgeti a módszeremet, várják a csodát, és csak néznek hitetlenül, amikor mondom, hogy majdnem mindent eszek, csak ésszel. Köretnek leginkább kevés rizs, több hús, zöldség, vacsira túró, saláta, reggelire zabpehely, kefir, vagy éppen ha olyan van, akkor tönkölyös, rozsos, vagy ilyesmi zsemle, sonka, zöldség. Nem eszem cukros dolgokat, de ha cukorral kapom a kávémat, nem dől össze a világ. Ja és mozgok, heti 5-6 napon legalább fél órát.

Nőkkel vagyok körülvéve, folyton én vagyok a téma, figyelnek, figyelik mit eszem, mennyit. Ma telt be a pohár, amikor a már lógós munkásnadrágomat rángatta az egyik munkatársam, hogy igazítsam már meg, hogy nézek ki, ne fogyjak már tovább.

Nagyon zavar, és már kedvem lenne elbujdokolni.

Mit lehet ez ellen tenni?


2015. máj. 12. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek. :D Teljesen jol csinalod, ne add fel. Nekik meg nyugodtan mondd a szemukbe, hogy ha ennyire irigyek, csinaljak utanad. :D
2015. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy megrendited a vilagkepuket. a kover, tulsulyos nok azzal nyugtatjak magukat, hogy nem lehet lefogyni.


Te vagy az elo bizonyitek ra hogy lehet, es ez tudat alatt rettento feszultseget kelt bennuk. Igy reagaljak le. Fognak meg csunyabbakat is mondani, ne felj.


De neked vannak celjaid, azt akarod elerni, azzal foglalkozz, masokkal ne torodj.

2015. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja, irigyek, ha kövérek, ha karcsúak, nem tetszik nekik, hogy Te csinosodsz. Extra esetben lehet, hogy nem ennyire rossz a helyzet, csak nem bírják kezelni a régi kép összetörését, de azért az irigységnek adnék nagy esélyt én is, mint a többiek.

Ne foglalkozz velük, tudom, hogy nehéz, de mást nem tudok mondani. Nekem is nehezen menne, én valószínűleg megpróbálnám kiakasztani őket valami érdekes megjelenéssel, viselkedéssel, amitől eszükbe se jutna a súlyom. Szeretek polgárpukkasztani, teljesen rendben levő dolgokkal, de amiket az átlag nem bír...


Én 163/64 vagyok s eddig kétszer kaptam meg, hogy ne fogyjak tovább (1. udvarolni akart a fickó, 2. a kövér anyósom mondta, de megmutattam neki a 85 centis derékbőségemet s hájas hasamat. az az utolsó, ahonnan fogyok) és egyszer, hogy de lefogytam, beteg voltam (ő súlyos beteg, így tőle se vettem fel)? Mindenki más csak dícsért :) Pedig nekem aztán mindegy, sokat kell még fogynom, marokra tudok fogni a hájamat a köldököm alatt s fölötte van egy másik, kisebb hurka. Engem senki meg nem győz... Majd mérek testzsírszázalékot is. Én azt is megjátszanám. Közölném, hogy N a trestzsírszázalékom, X a jó közepes, Y egy fittebbnek, s úgy néznék az okoskodóra, mint egy hülyegyerekre, ha nem fogná fel, hogy a deltát (nálam N-Y, de első körben N-X) én le akarom s lefogom dolgozni, ha ő fejreáll, akkor is.

Plusz izmot is fel akarok szedni, mert az szép és jó :)


Kitartást! Legyél csinos és egészséges, akkor is, ha ez valamiért zavarja a kolleginákat ;)

(Én egészségtudatos vagyok nagyon és nehezen fogyok, teljesen más dolgokat eszem, de eszembe sincs szétszedi az étrendedet, amúgy is az a Tied és nem kérdeztél róla. Jobb, mint az átlagemberé, gondolom.)

Sok sikert továbbra is!

2015. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy a saját életükkel törődjenek, irigy majmok!
2015. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet, igaz csak viccesen, de utalnak rá, hogy "mi van, modellalkat akarsz lenni?".

Ne törődj velük, illetve még én azzal szoktam védekezni, hogy a célom az ideális BMI elérése (22 körüli érték) és akkor békénhagynak.

2015. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. elkezdheted pofozni őket (ha adsz nekik kekszet amikor csendben vannak, akkor gyorsabb az idomítás)


Ez volt a legviccesebb ami eszembe jutott, a többi ötlet már konstruktívabb is lesz, ígérem.


2. Ignoráld őket. Mindig lesz egy csomó ember aki baromságokat beszél. Persze, hiszen ők nem te. Ha ők nem te, akkor a nézet-hálójuk különbözni fog a tiedtől, tehát: baromságokat fognak beszélni. De ez több mint 7 milliárd ember :D Nem tudsz velük-velünk mit csinálni, max. ignorálod mások idegesítő voltát.


3. Biztos izét, tönkölybúzát meg ilyen tejes cuccokat eszel? Mármint, ezek sokak szerint eléggé ócska, inzulinogén+gyulladásfokozó tápok. Csak úgy, csak úgy írom. Mondom. Na, ugye hogy van egy csomó ember akinek a nézete egyszerűen idegesítő? Nem kell foglalkozni velünk, senki sem kényszerít, hogy a véleményemmel foglalkozz :D

Ha zavarlak én (vagy mások) akkor te döntesz úgy, hogy engeded zavartatni magad. Szóval, nem kergetünk késsel vagy ilyesmi, hogy tényleg zavaróak legyünk, gondolom a többi ember sem.

2015. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Röhögni kell rajta és kész. Én is kapom az ívet állandóan. Nőktől, férfiaktól családtól, de nem érdekel. Csak röhögök rajtuk és jóízűen harapok bele a "nyúlkajámba", miközben csak mosolygok egyenesen bele a képükbe.
2015. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!