Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, van olyan, hogy nagyon-n...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan, hogy nagyon-nagyon figyelmesek vagytok egy lánnyal, és csomót beszéltek facebookon is, de csak barátkoztok? Ha nem, az miből szűrhető le?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
nálam olyan nincs! én csak annak írok akit fel akarok szedni! de ez emberre válogatja
2015. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezz rá. De lehet jó barátság belőle. Vagy baràtság extràkkal. De a párkapcsolat sem kizárt. Beszéld meg vele, hogy mit akarsz vagy mit nem.
2015. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen van.

Abból,ahogy a másikhoz viszonyulunk.

2015. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van, nekem mindkét jó barátom lány, és rengeteget beszélünk, sokszor dicsérem őket és bókolok nekik, de tudják (nem egyszer elmondtam nekik), hogy mindent csak azért teszek, hogy ők jól érezzék magukat. Bár én alapból mindenkivel figyelmesnek tartom magam, barátnőm meg még nem is volt, úgyhogy a szűrés részével sajnos nem tudok segíteni.
2015. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van. :)

Vagyis csak akkor lenne, ha hagyná a csaj és nem egyszerre arra gondolna, hogy többet akarok tőle... -.-

2015. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!