Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti barátkoztok olyan...

Fiúk, ti barátkoztok olyan lánnyal, aki nem jön be nektek semennyire?

Figyelt kérdés

Nem olyan srácokra gondolok, akiknek sok lánybarátja van, mert ők nyilván barátkozik anélkül is, fura is lenne, ha egyszerre vagy 10 csaj bejönnek nekik. xD


Azokra értem, akik fiúkkal barátkoznak, de mégis akad egy-két lánybarátjuk. Titokban vonzódnak hozzá vajon?


Én lányként egyébként nem tudok olyannal jobban összebarátkozni, aki egyáltalán nem vonz. Valahogy arra nem tudok olyan kíváncsi lenni.


2015. máj. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szexuálisan nem kell vonzania...legyen intelligens...tök hülye barátokra nincs szükségem...
2015. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marko polo ***** válasza:
Hát Én szoktam, de általában ôk szeretnek belém... ( nem nagyképûség, komolyan megtörtént)
2015. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aladar12 ***** válasza:
persze, jó társalgó partner lehet
2015. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valamilyen szinten és módon mindenképpen kell hogy vonzódjak hozzá mert ha nem az azt jelenti hogy az a valaki egyáltalán nem érdekel ..sehogy
2015. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!