Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! A normális pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Lányok! A normális pasik miért nem jók nektek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Próbálom megérteni, hogy a mai tini lányoknak miért a páwa, vasalt hajú, rózsaszín pólós, mustár színű gatyás srácok jönnek be? Lehet, hogy ez a divat vagy ez a menő de abba nem gondoltok bele, hogy az ilyenekbe alig lehet bízni? Persze helyes meg minden, de milesz később? HA nem dob ki miután megkap? Szerintem nem értenek semmihez ami FÉRFI munka lenne. Pl favágás, egy flexnél nemtudnak korongot cserélni, csak a divat majmoláshoz értenek.. Ebbe nem gondoltok bele?

Miért nem jó nektek egy olyan FÉRFI aki pl:jófej, vicces, kedves, megértő stb? Persze ez egy álom pasi lenne, akkor tegyük még hozzá azt, hogy pl türelmetlen, ügyetlen, feledékeny. Mint rosz tulajdonság.

De legalább megbízhatóbb, több mindenhez ért. Ad magára külsőre, pl széles vállú, 185 cm (tehát magas) felzselézi esetleg a haját stb. NEM majmolja a divatot, csak igényes.

Pl: [link]

Válaszokat várok.



2015. máj. 16. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Attól nem leszel férfi, hogy a felsoroltakat meg tudod csinálni, vagy csupa nagy betűvel kiírod, bizonygatod, ezzel inkább pont azt bizonygatod, hogy egy éretlen kölyök vagy, aki majdhogynem levág ide nekünk egy hisztit. Elhiszem, hogy normális vagy, mondjuk a kép alapján nekem nem az igényesség jut az eszembe.
2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem speciel normális barátom van, nem páwa meg ilyenek...
2015. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
kérdésedben a válasz ez a divat vagy ez a menő és ha ilyen pasival járnak azt hiszik ők is menők lesznek! de azért ne add fel van akinek bejönnek a normális pasik
2015. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Próbálom megérteni, hogy a mai tini lányoknak miért a páwa, vasalt hajú, rózsaszín pólós, mustár színű gatyás srácok jönnek be? Lehet, hogy ez a divat vagy ez a menő de abba nem gondoltok bele, hogy az ilyenekbe alig lehet bízni? Persze helyes meg minden"


Nem értek egyet. Még hogy helyes?! Inkább instant hányingernek nevezném. Az osztályomban található két pávagyerek, és rájuk nézi is rossz, ne tudom, honnan szedted ezt az általánosításodat.

15L

2015. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
82%
A favágással és flexelés nem bizonyítod be,hogy férfi vagy...akkor bizonyítod be,hogy férfi vagy amikor nem fogod a lányokat egy tálba venni! Lehet,hogy a tobbség az ilyeneket szereti de tud meg,hogy a lányok akik nekem be jonnek nem az ilyenekre buknak! Sztem nyisd ki a szemed és kezdj ismerkedni és ne ítélj el egy lányt se a kinézete vagy a viselkedése miatt! 16\f
2015. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az határozza meg azt, hogy valaki tud-e fát vágni, hogy hogyan öltözködik?

Nem ezalapján kéne megítélni őket.

Unokatestvérem is ilyen, mégis mindent ő végez a ház körül.

Majd egyszer ennek a stílusnak is vége lesz, amikor megunják.

2015. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Nekem kifejezetten nem jönnek be a pávák, de van egy rossz hírem: a normálisan öltözködő pasik közt is vannak olyanok, akik úgy bánnak a nőkkel, mint a papucsokkal.
2015. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Engem kimondottan taszitanak a pavak soha nem is tetszettek. Egy igazi nonek FERFI kell! A kislanyok meg tartsak meg a pavaikat... De csak megjegyzem a te hajad is divat majmolos. Ez a ket fajta haj van az ecset meg a kozepen felnyalt.

18/L

2015. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyob egyszerû...mert az emberek 99%-a nem tud hosszú távon, egészségesen egy olyannal eggyüttlenni, akit nem talál vonzónak külsôleg....ez így természetes :)
2015. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Sztem cseréld le a szemüveged,és akkor lehet csajod,bocsi de így nem tetszel xd
2015. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!