Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/NŐK! Az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/NŐK! Az normális, hogy a barátnőm horror árban veszi a kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett NEM, nem tőlem kéri rá a pénzt, nem is beszél róla. Viszont a minap a fürdőben a kezembe került valami krém-cucc féle, sima fehér-szolid flakon, semmi extra, de mikor megláttam az alján az árát, azt hittem, hogy lefordulok a wc-ről. A fürdőnk gyakorlatilag semennyire nem tükrözi, hogy éveken át egyedül élt benne egy férfi (vagy hogy valaha is be tette oda férfi a lábát). Az imént említett flakon/kozmetikumok seregeitől rogyadoznak a polcok. A sztrókból való lassú felépülés után tüzetesebben átnéztem őket és megállapítottam, hogy ami most jelenleg a fürdőkben van cucc bőven 100 ezer fölött van (de inkább alulról veri a 200-at).

Egyébként nem egy szartig meszelt nőt kell elképzelni, nekem nagyon fel sem tűnt ez egészen addig, amíg hozzám nem költözött és hozta magával a két láda kozmetikumát.

Ugye más szerint sem normális ez? Vagy csak én vagyok ilyen bevartseggű, hogy 5 ezres és a 1200-as borotvahab körül az olcsóbbat választom?



2015. máj. 12. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Az igen! :D Borotvahabot (amit 5 perc után lekaparsz az arcodról) kozmetikumhoz (amit egész nap viselsz) hasonlítani...
2015. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Persze. A női termékek k"urva drágák. Arra lettek kitalálva, hogy elszívják a férfi pénzét.

De van választási lehetőséged, hogy sminkel akarod e látni a barátnődet, vagy smink nélkül Gollamot. :D

2015. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A borotvahab hidratál egész napra ;)
2015. máj. 12. 19:11
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért, mennyibe került és mi volt amit megnéztél? Én azt választom amelyiket jobbnak gondolok, ha nem 10 ezres ára van és épp van pénzem akkor mindegy, 5000 vagy 1200.
2015. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Borotvahab hidratál? Egész napra? 1200 Ft-ért? Biztos vagy te ebben?
2015. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a testápolóm 7000 forint a 200ml. A szájvíz amit használok 150 ml 25 ezer. a hajsamponom 7000 ft. De ez kb egy évre elég is. Nekem ezeket bírja a bőröm, a többitől kivörösödök égek.
2015. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
#6: másfél deci szájvíz 25-ért? megkockáztatom, hogy téged átb*sztak:)
2015. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
bocsánat, nem szájvíz, hanem szájápoló spray.
2015. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

4.!

Most néztem meg azt a bizonyost... valami hajbalzsam, ami 500 féle növényi kivonatott, 350 fajta vitamint tartalmaz és kb 10.000 tünetre alkalmazható ezért pontosan nem kevesebb, mint 13.999Ft-al (250 ml) gombolják le a naiv vásárlókat. Én ennyi pénzből megveszek egy hónapra minden kozmetikumot, félig megtankolom a kocsit, adakozok a helyi csöves javára és ha mázlim van még egy görbébb estét is kihozok belőle.

2015. máj. 12. 19:24
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
6 vagyok. Nekem is hasonló van a nevét nem írom ki. De nem legombolás, mert mióta használom a termékeket, azóta számos betegségem elmúlt. Nekem egy orvos ismerősöm ajánlotta, és tényleg használ.
2015. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!