Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már több mint egy éve tetszik...nincs barátnője. soha nem beszéltem vele sőt nem is találkozunk. hogy is mondjam egy strandon dolgozik nyárimunkán nyáron sokszor vettem tőle ezt azt. Az egyik barátnőm és egy unokatesóm ismeri így "mindent" tudok róla. Hogy szólítsam meg majd nyáron?

2015. máj. 16. 15:15
 1/7 Kis gonosz válasza:
Szia szép vagy dugunk? :D
2015. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XDD
2015. máj. 16. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Miközbe veszel ezt azt közbe beszélj vele ;)

Nem lehet h én vok az? XD

2015. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mit beszéljek?? főleg hogy egy hosszú sor áll mögöttem?
2015. máj. 16. 18:31
 5/7 anonim válasza:
Lehet, hogy egy tök paraszt emberke. De ha mégis rendes akkor ha mondjuk látod, hogy megy a munkába, vagy épp haza menne, akkor mondjuk ess el. Aztán talán felsegít és akkor minden szupi lesz. :D
2015. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb, hogyha odamész hozzá és valami ilyesmit mondasz, hogy: szia, tavaly sokszor láttalak, többször is vásároltam nálad, gondoltam megkérdezem hogy vagy, mi újság veled. Vagy azt ami éppen jön, természetes legyél ne gondolkodj rajta sokat, hogy mit fogsz mondani.
2015. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Domovoy ***** válasza:

"soha nem beszéltem vele, sőt nem is találkozunk, strandon ... nyáron sokszor vettem tőle ezt-azt"

Értem.

De különben is, úristen, mi ez a duma? Hogyan szedjem fel? Mintha valami krémes állagú kutyagumiról lenne szó.

2015. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!